Reklama

wtorek, 16 kwietnia 2024, 1:03

Kamil Bednarek na pożegnanie lata

KAMIL BEDNAREK, artysta popularny i niezwykle lubiany szczególnie przez młodą publiczność, wystąpił 10 września w Ostrzeszowie. Podczas festynu „Pożegnania Lata” zorganizowanego przez OCK dał koncert, stanowiący godne zwieńczenie tegorocznych letnich imprez, które odbywały się w cieniu kazimierzowskiej baszty.

Swoją dobrą energią, przekazywaną poprzez teksty i muzykę porwał dwutysięczny tłum, który tańczył, krzyczał i śpiewał wraz z nim:
Takie chwile jak te nie zdarzają się zbyt często.
Takie chwile jak te, to nasze zwycięstwo.
Zanim na scenie pojawił się Kamil Bednarek ostrzeszowska publiczność miała okazję oklaskiwać innych wykonawców. Rozpoczęli miejscowi muzycy: Teresa Franc, Krzysztof Marczak i Bartek Fikus. Po nich z recitalem wystąpiła STASHKA, prezentując utwory z najnowszej płyty „Historie”. Te w większości pulsujące rytmem reggae piosenki roztańczyły publiczność.
Na pożegnanie lata nie zapomniano też o najmłodszych. Główną atrakcję stanowiła zabawa z rozpryskującymi się farbami. Po każdej z takich akcji w parku Jana Pawła II krzątało się mnóstwo kolorowych ludzików. Dopełnieniem festynowych atrakcji były stoiska z rękodziełem artystycznym i oczywiście z przysmakami.
Lato pożegnaliśmy zatem ze śpiewem i ze smakiem!

 

K.J.

 

Więcej nt. pożegnania lata i występu Kamila Bednarka – w najnowszym numerze „Czasu Ostrzeszowskiego”.

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne