środa, 22 maja 2024, 11:15

Proste rozwiązania na co dzień

Czy wiesz, że światłowód jest najlepszym sposobem na dostarczenie szybkiego i stabilnego Internetu do Twojego domu? Niezawodny w pracy, służbowych i towarzyskich spotkaniach online czy nauce zdalnej, pozwala dzieciom na udział w lekcjach z włączoną kamerką. Szybki, stabilny i bezpieczny Internet światłowodowy to dużo lepsze rozwiązanie niż np. Internet radiowy, którego jakość jest słaba, a połączenie zrywane jest przez deszcz czy wiatr.

PEŁNA SWOBODA W INEA

Już 4 rok z rzędu Internet od INEA jest najszybszy w Polsce, co potwierdza ogólnopolski ranking dostawców najszybszego Internetu w Polsce Speedtest.pl. Jakie inne możliwości daje Internet światłowodowy od INEA? Internet od INEA jest symetryczny. Oznacza to równą prędkość pobierania i wysyłania. Pliki, zdjęcia czy dowolne załączniki trafią do odbiorcy w kilka sekund. Przeglądanie stron w Internecie i granie online nigdy nie były tak płynne. Szybki i bezpieczny Internet ułatwi załatwienie wielu spraw i uprzyjemni nawet zwykłe oglądanie telewizji.
Prawdziwym hitem, poza najszybszym w Polsce Internetem, jest telewizja HIWAY
w jakości 4K. To mały dekoder, który wystarczy podłączyć do prądu i telewizora. Telewizja działa dzięki Internetowi, nawet przez Wi-Fi. Poza tym HIWAY oferuje:

  • funkcję cofania, włączania od początku, przewijania, zatrzymywania i oglądania programów nawet sprzed 7 dni;
  • swobodny wybór paczek tematycznych ulubionych kanałów, które można włączać i wyłączać w trakcie umowy. Dzięki temu płacisz tylko za to, co oglądasz.

Pełna swobody oferta INEA pozwala na zmianę w dowolnym momencie. Dopasuj ofertę i umowę do swoich oczekiwań. W INEA możesz wybrać Internet i telefonię komórkową w wersji bez przywiązania. Wszystko po to, żeby usługi INEA były naprawdę Twoje.

 

 

W INEA PROMOCJE ŁĄCZĄ SIĘ

Deklarujemy brak gwiazdek w ofercie, chociaż najpopularniejsza zainspirowała nas do działania.
W INEA promocje łączą się i można cieszyć się kilkoma bonusami jednocześnie. Telefonia komórkowa bez ograniczeń z 20 GB Internetu za 24,90 zł i 3 miesiącami za 0 zł w promocji. Do Internetu dodajemy 3 miesiące HBO GO za darmo, a do telewizji 3 miesiące multiroom bez opłat, żeby każdy z domowników miał pełną swobodę.
Z taką ofertą i wieloma promocjami przedstawiciele INEA ruszyli do Państwa gminy z akcją podłączania Internetu.
Zadbaliśmy o sprawny kontakt, aby każdy mógł wybrać najwygodniejszą dla siebie formę:

Wiemy, że najlepsze usługi to takie, które dopasowują się do potrzeb i naszej codzienności. Dlatego już teraz skontaktuj się z nami i wybierz usługi INEA dla siebie.

 

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne