czwartek, 23 maja 2024, 16:43

MAGICZNE 222222… (minikonkurs)

Właśnie dziś, w momencie, gdy „Czas” trafił do sprzedaży, przeżywamy wyjątkowy dzień, który łączy ze sobą magię i zawiera w sobie niesamowitą energię. To właśnie 22 dzień lutego 2022 roku (22.2.2022) daje nam ciąg sześciu dwójek, pięciokrotnie wzmacniający energię liczby 2! Dla ludzi wierzących w numerologię i astrologię chyba nie ma lepszej daty na duchowe rytuały i manifestację wewnętrznej siły. To dzień, któremu przypisywana jest niesamowita aura – i właśnie taki ciąg liczb zwiększa szansę na powodzenie długoterminowych planów poczynionych właśnie tego dnia oraz zwiększa naszą pewność siebie i atrakcyjność (także zawodową).

Zgodnie z numerologią dwójka symbolizuje dwoistość, partnerstwo, współpracę, a także empatię i równowagę – harmonię, miłość, przyjaźń, dyplomację. Tego dnia warto przywracać zerwane połączenia i nawiązywać nowe, a także zejść z utartej ścieżki działań i odważyć się na więcej (na co wpływ ma energia Nowiu w Wodniku)…
Dodajmy jeszcze, że jest to data palindromowa, zwana też lustrzaną, co oznacza, że czytana od lewej do prawej i od prawej do lewej strony jest taka sama: 22.02.2022. Podobny układ liczb w dacie zdarza się tylko 60 razy w ciągu tysiąclecia.
I do naszej redakcji dotarła kosmiczna, a zarazem słodka energia sześciu dwójek i to z samego… Końca Świata! Oczywiście, naszego, znajdującego się w gminie Kraszewice, pięknego Końca Świata, który to niedawno zasłynął potężnym, skrzącym meteorytem…
W związku z magiczną datą mamy dla czytelników minikonkurs z kosmicznymi, a zarazem słodkimi nagrodami od wójta gminy Kraszewice – Konrada Kuświka. Pierwsze 5 osób, które udostępni ten artykuł będzie mieć do odbioru w redakcji „Czasu” kosmiczne pralinki z Końca Świata.

Zapraszamy do udziału w zabawie i życzymy smacznego! 🙂

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne