Reklama

piątek, 19 kwietnia 2024, 17:56

BMW uderzył w stojące Audi. Sprawca upojony alkoholem! (aktualizacja)

Po godz. 23:00 na ul. Tetmajera w Kobylej Górze (przy Ośrodku nad Zalewem) rozpędzone BMW na małopolskich rejestracjach uderzyło w zaparkowane Audi A4 z ostrzeszowskimi numerami. Stojąca „A-czwórka” przemieściła się i wpadła na pobliskie drzewo; w zaparkowanym aucie przebywały dwie osoby, obie są poszkodowane. „Beemką” najprawdopodobniej kierował obcokrajowiec, nieoficjalnie mówi się, że próbował oddalić się z miejsca wypadku.
Wszystko działo się na bocznej drodze, dość wąskiej, wyłożonej betonowymi płytami.
W pewnym momencie, kilkadziesiąt minut po zdarzeniu, wśród przebywających w pobliżu osób wywiązał się jakiś konflikt, doszło do przepychanek i szarpaniny, ktoś wołał pomocy, interweniowali nasi policjanci i strażacy; sytuacja była napięta.
Na samym miejscu akcji pojawiały się osoby, mówiące w języku obcym – je również mundurowi musieli dyscyplinować.
Więcej szczegółów podamy w późniejszym terminie.


Aktualizacja:
Wczoraj o godzinie 23:20 w Kobylej Górze, 29-letni obywatel Gruzji kierując samochodem marki BMW uderzył w zaparkowany pojazd marki Audi w którym znajdowały się dwie osoby w wieku 20 lat. Sprawca bezpośrednio po zdarzeniu oddalił się pieszo, lecz został ujęty przez świadków zdarzenia. Jak się okazało mężczyzna znajdował się w stanie upojenia alkoholowego, jednak odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu w związku z powyższym została od niego pobrana krew do badań. Osoby znajdujące się w pojeździe marki Audi na skutek zdarzenia doznały obrażeń ciała i zostały przetransportowane do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim oraz Ostrzeszowie. Kierujący pojazdem marki BMW nie posiadał przy sobie prawa jazdy.
Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że sprawca wczorajszego zdarzenia, już wcześniej – 22 kwietnia br., również w miejscowości Kobyla Góra, kierował samochodem znajdując się w stanie nietrzeźwości.

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne