czwartek, 23 maja 2024, 10:16

Rewelacyjny Adrian Spychała – wygrana w 3. lidze!

Bardzo udany weekend zanotowali tenisiści stołowi UKS Piast Poprawa Ostrzeszów. Świetny występ indywidualny Adriana Spychały i kolejne zwycięstwo zapisali sobie nasi trzecioligowcy.

GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW W GDAŃSKU
Do odległego Gdańska udała się dwójka naszych reprezentantów – Adrian Spychała i Jakub Werner. Obaj wystąpili w turnieju eliminacyjnym Grand Prix Polski Seniorów. Ich występ należy uznać za bardzo udany. Jakub Werner po wygraniu dwóch spotkań musiał uznać wyższość reprezentanta Polski – Maćka Kubika, przez co odpadł z rywalizacji. W piątkowych kwalifikacjach komplet 4 zwycięstw zanotował Adrian Spychała. Dzięki świetnej postawie nasz zawodnik zakwalifikował się do sobotniego turnieju głównego, gdzie miał okazję rywalizować z najlepszymi zawodnikami Polski. Podczas turnieju głównego Adrian zwyciężył w dwóch spotkaniach i poniósł trzy porażki. Zajął ostatecznie miejsca w przedziale 21-24, co jest jego najlepszym wynikiem w karierze. W ciągu dwóch dni naszemu zawodnikowi udało się ograć aż czterech 1-ligowców. W związku z bardzo dobrymi startami, Adrian wskoczył na 1. miejsce w rankingu indywidualnym seniorów w województwie wielkopolskim.

3. LIGA
Nadal wysoką formę podtrzymują zawodnicy UKS-u Piast Poprava II Ostrzeszów. W ramach IX kolejki rozgrywek zmierzyli się oni w meczu wyjazdowym z Burzą Drzeczkowo i odnieśli bardzo przekonujące zwycięstwo 11:3. Szanse na zaprezentowanie swoich możliwości otrzymali zawodnicy, którzy ostatnio sporadycznie występowali. W obecnym sezonie odnieśliśmy siedem zwycięstw oraz dwie porażki. Zajmujemy bardzo wysokie 3. miejsce na 14 występujących drużyn. Kolejne spotkanie zagramy ze Startem Gostyń. Mecz odbędzie się 13 lutego w Ostrzeszowie.

2. LIGA – ZAPOWIEDŹ
Już 5 lutego (sobota),o godzinie 16, nasi 2-ligowi zawodnicy zmierzą się z beniaminkiem rozgrywek – Wicher Lisiec Wielki. Nasz przeciwnik w tym momencie zajmuje 5. miejsce w tabeli. Zachęcamy bardzo serdecznie wszystkich kibiców do przybycia na salę Piasta i dopingowania naszych zawodników. Przygotowaliśmy poczęstunek oraz loterię fantową. Zapraszamy również dzieci i młodzież do wzięcia udziału w pokazowym treningu z naszymi 2-ligowcami. Odbywać się on będzie w sobotę, od 13.30 do 15. Wszystkie te wydarzenia na sali OSS Piast (ul. Sportowa 10).

UKS Piast Poprava Ostrzeszów

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne