sobota, 13 lipca 2024, 11:38

Profi zatrudni

Od ponad 25 lat Klienci znają i doceniają smak naszych pasztetów oraz gotowych zup, w produkcji których jesteśmy liderem rynkowym. Jesteśmy zespołem, w którym każdy ma do wypełnienia ważną rolę. Pomagamy sobie nawzajem, jak w wielkiej rodzinie. Dołącz do nas, jeśli szukasz pracy, w której dobrze się poczujesz.

Aktualnie szukamy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Księgowy/a
Miejsce pracy: Grabów nad Prosną

Opis stanowiska:

 • Ewidencjonowanie i weryfikowanie poprawności zdarzeń księgowych i podatkowych
 • Terminowe księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami (m.in.: magazynowych, wyciągów bankowych, dokumentów sprzedaży, zakupów kosztowych)
 • Rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych
 • Rozliczanie podróży służbowych
 • Przeprowadzanie niezbędnych czynności związanych z procesem zamknięcia miesiąca, roku
 • Sporządzanie sprawozdań GUS i NBP
 • Rozliczanie kosztów produkcji i uzgadnianie sald kont dotyczących gospodarki magazynowej
 • Uzgadnianie i dokonywanie kompensat rozrachunków
 • Prowadzenie spraw związanych z monitorowaniem płatności i uzgadnianie sald z kontrahentami
 • Prowadzenie i kontrola rozliczeń międzyokresowych, wycen walutowych
 • Przygotowywanie dokumentacji do procesu audytu

Wymagania:

 • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość lub ekonomia )
 • Co najmniej 5-letni doświadczenie na podobnym stanowisku w prowadzeniu pełniej księgowości (mile widziane w firmie o profilu produkcyjnym)
 • Praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych jest warunkiem koniecznym
 • Znajomość pakietu MS Office
 • Odpowiedzialność, dokładność, terminowość, umiejętność pracy w zespole
 • Duża motywacja i zaangażowanie oraz nastawienie na zdobywanie nowej wiedzy i doświadczeń
 • Samodzielność i umiejętność dobrego planowania pracy

Oferujemy:

 • Pracę w profesjonalnym zespole w renomowanej międzynarodowej firmie
 • Stabilność zatrudnienia w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej
 • Możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagane dokumenty:

 • Cv

Inne informacje – dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. (062) 732-11-37
Jednocześnie informujemy, iż w procesach rekrutacyjnych rozpatrywane będą jedynie aplikacje zawierające poniższą klauzulę:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Profi Sp. z o.o. z siedzibą w Grabowie nad Prosną, ul. Kolejowa 3, zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez Profi Sp. z o.o oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 10 maja 2018 r. (tekst jednolity: Dz.U. z 2018 r., poz. 1000). oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest Profi Sp. z o.o. z siedzibą w Grabowie nad Prosną, ul. Kolejowa 3. Ponadto oświadczam, że swoje dane udostępniam dobrowolnie oraz że zostałam/em pouczona/y o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawianiu w przypadku, gdy są one niekompletne lub nieaktualne.”
Ponadto informujemy, że w przeprowadzanych przez Spółkę procesach rekrutacyjnych kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Aplikację należy składać w siedzibie firmy lub drogą elektroniczną na adres rekrutacja@profi.pl
1) Administratorem danych osobowych jest Profi Sp. z o.o., ul. Kolejowa 3, 63-520 Grabów nad Prosną
2) Pana/Pani dane osobowe będą wykorzystywane przez w celach:
a) przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie zgody wyrażonej przez Pana/Panią;
b) wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora tj.: ustalenia, dochodzenia i obrony roszczeń.
3) Dane Pana/Pani będą przechowywane przez czas trwania procesu rekrutacji, a następnie przez okres, po którym przedawnią się roszczenia wynikające z postępowania rekrutacyjnego. Administrator może też przechowywać dane osobowe dłużej wyłącznie z uzasadnionych powodów, jeżeli prawo zezwala na takie przechowywanie.
4) Podanie danych w kwestionariuszach i formularzach wypełnianych przy składaniu wniosku o pracę jest dobrowolne, ale wymagane dla celów związanych z nawiązaniem zatrudnienia. Podanie dodatkowych danych jest opcjonalne i nie ma wpływu na zawarcie i przebieg umowy o pracę.
5) Wyrażoną zgodę może Pan/Pani w każdej chwili wycofać, nie będzie to jednak wpływać na zgodność z prawem wykorzystania danych przed cofnięciem takiej zgody.
6) Pana/Pani dane osobowe będą udostępniane:
a) podmiotom obsługującym systemy teleinformatyczne Administratora lub udostępniające narzędzia teleinformatyczne;
7) Przysługują Panu/Pani prawa dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz przeniesienia danych. Z tych praw może Pan/Pani skorzystać składając wniosek w siedzibie Profi Sp. z o.o. Zakres każdego z tych praw oraz sytuacje, w których można z nich skorzystać, wynikają z przepisów prawa.
8) Cofnięcie zgody oraz żądanie usunięcia danych można dokonać w formie pisemnej przesłanej na adres Spółki lub drogą mailową na adres: odo@profi.pl
9) Ma Pan/Pani prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy prawa.

 

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne