piątek, 14 czerwca 2024, 4:20

PROFI poleca nowe zupy gotowe JEMYJEMY

PROFI poleca nowe zupy gotowe

JEMYJEMY


Talerz gorącej, pożywnej zupy to świetny pomysł na smaczny posiłek w ciągu dnia. Często jednak brak czasu i nadmiar obowiązków sprawiają, że w biegu sięgamy po przypadkowe przekąski, zamiast postawić na pełnowartościowe danie. Idealnym rozwiązaniem są gotowe zupy, które wystarczy wlać do naczynia i podgrzać. Dlaczego warto mieć pod ręką zupy JemyJemy?

 

Szybki styl życia Polaków oraz poszukiwanie jakościowych produktów o naturalnym składzie sprawiły, że przed producentami żywności poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko. Marka zup gotowych JemyJemy, wprowadzona na rynek w ubiegłym roku przez firmę Profi, idealnie wpisuje się w bieżące trendy, co więcej, odpowiada na nie bardzo smacznie.
Dobra zupa powinna być nie tylko pożywna, ale przede wszystkim pyszna. Dlatego oferta JemyJemy została zainspirowana tradycją polskiej domowej kuchni oraz smakami popularnych zup świata. Znajdziemy w niej zarówno „Zupy tradycyjne” (11 smaków, w tym pomidorowa i ogórkowa) jak i „Zupy świata” (4 smaki, np. tajska). Sprawdzone receptury, oryginalne smaki i wartościowe składniki to niewątpliwe atuty produktów nowej marki, polecanej przez firmę Profi.
Gotową zupę wystarczy przelać do naczynia i podgrzać, by szybko otrzymać kompletne danie o wyrazistym, bogatym smaku. Wygodne opakowania oraz proces produkcyjny zapewniają długotrwałą świeżość, bez konieczności przechowywania produktu w lodówce. Dzięki temu zupę można mieć zawsze pod ręką – w domu, w biurze czy podczas wyprawy w plenerze. To doskonała propozycja także dla rodziców czy studentów.

Więcej o ofercie JemyJemy można dowiedzieć się ze strony jemyjemy.com

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne