czwartek, 23 maja 2024, 18:25

POMÓŻMY MONICE!

KIERMASZ DLA MONIKI – TYM RAZEM W OSTRZESZOWIE –

SOBOTA – 17 PAŹDZIERNIKA, TARGOWISKO MIEJSKIE,

OD GODZ. 9.00 DO 12.00
(W razie deszczu termin zostanie zmieniony)

Podczas zorganizowanego 4 października w Rogaszycach kiermaszu dla Moniki Grzesiak, udało się zebrać 1355 zł 50 gr. Jednak bardzo dużo rzeczy, które dostarczyli ludzie dobrego serca, jeszcze zostało. Dlatego organizatorzy postanowili powtórzyć kiermasz – tym razem w Ostrzeszowie na targowisku – w sobotę, 17 października, od godz. 9.00. Jeśli nawet nie masz nic do załatwienia na targu, przyjdź tam w najbliższą sobotę, wybierz choć jedną rzecz i wrzuć do puszki 5 zł, albo, jeśli masz taką możliwość, większą sumę. Bądź przez chwilę aniołem dnia codziennego. Wczuj się w sytuację Moniki, której życie w jednej chwili, na skutek obrażeń odniesionych w wypadku, zmieniło się w wielkie cierpienie, wczuj się w sytuację jej mamy, która co dnia patrzy na cierpienie córki, pielęgnuje ją i wierzy, że Monika choć częściowo odzyska sprawność. Ale żeby to marzenie dziewczyny i jej rodziny się spełniło, potrzebne jest kosztowne i długotrwałe leczenie oraz rehabilitacja, a to wiąże się z ogromnymi wydatkami. 

Na pewno każdy współczuje rodzinie z Rogaszyc, tak dotkliwie doświadczonej przez los, ale żeby pomóc potrzebne są, oprócz modlitwy i współczucia, pieniądze. Każda złotówka ma sens, każda może przyczynić się do szybszej i skuteczniejszej rehabilitacji.
Bądź aniołem dnia powszedniego – przyjdź w sobotę na targowisko miejskie i wesprzyj cierpiących nie tylko współczuciem, ale i groszem.
Przy okazji może kupisz coś fajnego dla siebie…

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne