niedziela, 14 lipca 2024, 0:23

Zdarzyło się w kraju – Niecodzienne znalezisko na stacji benzynowej

Pracownica stacji paliw, sprzątając jej teren, znalazła reklamówkę wypełnioną pieniędzmi. Wezwani na miejsce policjanci ze Zdzieszowic ustalili, że reklamówka została po prostu wyrzucona z samochodu…

Kobieta, sprzątając okolicę stacji paliw, na jednym z trawników znalazła reklamówkę. To, co było w środku, wyraźnie ją zaskoczyło. Było tam bowiem ponad 4 000 złotych.
Wezwani na miejsce policjanci ze Zdzieszowic, sprawdzając monitoring stacji, też nie kryli zdziwienia. Okazało się bowiem, że reklamówka z gotówką – jak najczęściej to się zdarza – nie została zgubiona, pozostawiona, zapomniana przez np. roztargnienie klienta stacji, ale… wyrzucił ją z samochodu pasażer.
Policjanci po dotarciu do właściciela osobowego bmw i ustaleniu właściciela pieniędzy, szybko wyjaśnili sprawę. Okazało się, że jeden z pasażerów po wejściu do samochodu usiadł na reklamówkę, a że ta go uwierała, nie sprawdzając co było w środku, wyrzucił ją na trawnik.
Pieniądze trafiły już do prawowitego właściciela. Teraz policjanci ze Zdzieszowic czekają na informacje od pracownicy stacji o otrzymaniu znaleźnego.

KWP w Opolu/js

 
Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne