piątek, 24 maja 2024, 9:13

Nie tylko służbowo…

W minioną sobotę (15 czerwca) odbył się Turniej Piłki Nożnej z Okazji 100. Rocznicy Powstania Policji Państwowej dla służb mundurowych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Ostrzeszów. Sportowe rozgrywki toczyły się na sztucznym boisku OSIR w Ostrzeszowie przy ul. Kąpielowej. Na zaproszenie gospodarzy (KPP w Ostrzeszowie) odpowiedziało łącznie siedem drużyn: Komenda Miejska Policji w Kaliszu, KPP w Ostrowie Wlkp., KPP w Kępnie, KPP w Oleśnicy (województwo dolnośląskie), Państwowa Straż Pożarna w Ostrzeszowie, PSP w Oleśnicy.

Zastępca burmistrza – Barbara Gmerek oraz komendant Policji w Ostrzeszowie insp. Andrzej Haraś   podczas uroczystego otwarcia życzyli zawodnikom udanej rywalizacji i dużo sił na to upalne popołudnie.
Po przeprowadzonym losowaniu drużyny rozpoczęły rozgrywki – każdy mecz rozgrywany był w formule dwa razy po 10 minut.

Spotkanie, jak co roku, przyniosło wiele emocji. Wyniki rywalizacji:
I miejsce – KPP Kępno
II miejsce – KPP Kalisz
III miejsce – KPP Ostrzeszów
IV miejsce – KPP Oleśnica
Po godzinie 14.00 nastąpiło uroczyste zakończenie turnieju. Kapitanom drużyn wręczono puchary, dyplomy i pamiątkowe zdjęcia.
Uhonorowano także dwóch zawodników – Andrzeja Sułkowskiego – jako najlepszego bramkarza (KPP w Kępnie) oraz Damiana Jastrzębskiego – jako najlepszego strzeleca (KPP w Ostrzeszowie).

 

www.ostrzeszow.policja.gov.pl

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne