poniedziałek, 27 maja 2024, 8:23

Mieszkania dla każdego – coś, czego w Grabowie jeszcze nie było

Przy wjeździe do Grabowa, na ul. Ostrzeszowskiej, powstaje nowoczesny blok. Będzie to pierwsza od bardzo dawna inwestycja w Grabowie nad Prosną w dziedzinie budownictwa wielorodzinnego, oczekiwana przez mieszkańców. Inwestorem tego przedsięwzięcia jest firma G 3 INVEST Sp. z o.o. z Książenic.

W budynku, na czterech kondygnacjach powstanie 30 lokali, do których poprowadzą dwie klatki schodowe. Znajdą się tu w pełni komfortowe i przestronne mieszkania – od kawalerki aż do apartamentów na poddaszu o powierzchni około 86m2. Rozpościerające się stamtąd widoki stanowią dodatkowy walor tych mieszkań. Na parterze też będzie mieszkanie duże, 72m2 z trzema niezależnymi sypialniami. Jest z czego wybierać, bo w ofercie są lokale o wielkości 28m2 i większe: 44m2, 45m2, 47m2, 50m2, 52m2… Każde mieszkanie wyposażone w balkon, a te na poddaszu w taras.
Wszystko wskazuje na to, że dokładnie za rok właściciele mieszkań będą mogli odebrać klucze do swojego „M”. Mieszkania zostaną oddane w stanie deweloperskim z gotowymi posadzkami, wytynkowanymi ścianami, instalacją elektryczną i sanitarną, grzejnikami, oknami z potrójną szybą i roletami! Zaś samo ogrzewanie będzie gazowe. Instalacja dwóch pieców ma zapobiec jakimkolwiek awariom.
Będzie to budynek nowoczesny pod względem projektu architektonicznego, funkcjonowania i estetyki wykonania, z elewacją w delikatnych kolorach.
Powstający blok w założeniu inwestora może stanowić zalążek pod składające się z kilku budynków osiedle mieszkaniowe. Z zapotrzebowaniem na takie budownictwo nie powinno być kłopotów, wszak ostatni wielorodzinny budynek wybudowano w Grabowie nad Prosną w końcu lat 70. Najwyższy czas, by miasto zaczęło się rozbudowywać, jak to się dzieje w ościennych miejscowościach. Blok będzie miał pełną infrastrukturę – z parkingiem, drogą dojazdową, a nawet z przejściem dla pieszych.
Walorem jest także DOGODNA LOKALIZACJA powstającego budynku – w pięknej okolicy, przy drodze wojewódzkiej 449, blisko sklepów i centrum miasta. Łatwo stąd także pojechać do pobliskiego Ostrzeszowa, Ostrowa, Kępna, a nawet Kalisza.
Nie bez znaczenia powinna okazać się też cena oferowanych mieszkań (od 115 tys. zł), dopasowana dla osób chcących zamieszkać w pojedynkę, dla par oraz rodzin. Krótko mówiąc – MIESZKANIA DLA KAŻDEGO, a czegoś takiego w Grabowie jeszcze nie było.
Oferta jest ciekawa i bogata – tylko wybrać i zamieszkać!

 Więcej informacji o możliwości nabycia wymarzonego mieszkania można znaleźć na stronie: www.bloki-grabow.pl  


ZAPRASZAMY!                   

 

 

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne