poniedziałek, 15 lipca 2024, 17:37

Hity dla Trasko Inwest, PPHU Fumo i Zdzisława Serafina

336 zgłoszeń wpłynęło do tegorocznej edycji konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej, z czego 80 zakwalifikowało się do finału. W gronie laureatów znalazły się trzy firmy naszego powiatu. Nagrody wręczono15 lutego, podczas uroczystej gali w poznańskim Hotelu Andersia Tower.

Laureatami konkursu z powiatu ostrzeszowskiego zostali:
– TRASKO-Inwest Sp. z o.o. w Ostrzeszowie – firma otrzymała tytuł Palladowy HIT 2018-USŁUGA – za wysoką jakość usług budowlanych na przykładzie biurowca dla Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych w Toruniu – główny wykonawca projektu,
– PPHU FUMO Ostrzeszów Sp. z o.o. w Ostrzeszowie – otrzymało tytuł Irydowy HIT 2018 – FIRMA ROKU – za produkcję wysokiej jakości elementów metalowych w oparciu o nowoczesny, innowacyjny park maszynowy i zaplecze kontrolno-pomiarowe,
– a także, powiązany z naszym powiatem – prowadzący tu duże gospodarstwo rolne – p. Zdzisław Serafin z Hetmanowa (gm. Przygodzice, pow. Ostrów) – ROLNIK ROKU –  otrzymał HIT KRYSZTAŁOWY 2018 za wysoką jakość produkcji jaj wylęgowych – reprodukcyjnych kury ciężkiej, w oparciu o rozwiązania ekologiczne.
– Dokonania wszystkich laureatów naszego konkursu zasługują na wzorowanie się na nich innych podmiotów, a przyznane im tytuły HIT stanowią potwierdzenie rangi ich działalności – podkreślił organizator konkursu Tadeusz Jasiuwian z Instytutu Certyfikacji i Jakości Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów.
Wieczór uświetniła swoim występem charyzmatyczna wokalistka Małgorzata Ostrowska z zespołem.
Naszym przedsiębiorcom towarzyszył ostrzeszowski starosta Lech Janicki oraz zastępca kierownika Wydziału Oświaty Spraw Europejskich, Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Ostrzeszowie – Ludmiła Cieślarczyk.

www.powiatostrzeszowski.pl

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne