Reklama

czwartek, 18 kwietnia 2024, 9:09

Zaproszenie na Koncert Wiedeński + konkurs

Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący  na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady.

Artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych, filharmonicznych oraz operowych. Wzruszają i bawią publiczność od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco! Niekwestionowany, najbardziej rozpoznawalny polski zespół wykonujący wyłącznie muzykę Króla Walca – Johanna Straussa. Tradycją stały się już coroczne Koncerty Wiedeńskie w wykonaniu tej niezwykłej grupy wspaniałych polskich artystów Młodego Pokolenia!
To połączenie klasycznej wiedeńskiej formy i kunsztu z młodością, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to muzyczne widowisko! Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje króla walca – Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek „Zemsta nietoperza”, „Baron cygański”, „Wesoła wdówka”, „Księżniczka Czardasza” oraz „KrainaUśmiechu”. Publiczność usłyszy m.in.: walc „Nad pięknym modrym Dunajem”, arię Barinkaya „Wielka sława to żart”, Duet wszech czasów „Usta milczą, dusza śpiewa” czy polkę „Tritsch-Tratsch” oraz słynny „Marsz Radeckiego”.
Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.
Zapraszamy serdecznie!

Bilety 70 zł: Ostrzeszowskie Centrum Kultury (ul. Gorgolewskiego 2)
tel. 62 730 25 76, grupy powyżej 10 os. – tel. 515 985 232
bilety online: www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl

 

 


WYGRAJ BILET NA „KONCERT WIEDEŃSKI”

Dla miłośników muzyki Johana Straussa organizatorzy KONCERTU WIEDEŃSKIEGO ufundowali dodatkowo sześć zestawów biletów (po dwa każdy). Otrzymają je czytelnicy, którzy odpowiedzą na proste pytanie, związane z muzyką wiedeńską i będą mieć nieco szczęścia w losowaniu.
– Proszę podać tytuły dwóch operetek, z których pochodzą następujące utwory, przeboje muzyki operetkowej: „Wielka sława to żart” oraz „Usta milczą, dusza śpiewa”.
Odpowiedź prosimy zamieścić na kartce pocztowej wraz z wyciętym z gazety (CzO 46/2019) obrazkiem instrumentu. Na kartki z odpowiedzią czekamy do piątku – 22 listopada (do godz. 17.00).
Nasz adres:
Redakcja „Czasu Ostrzeszowskiego”
ul. św. Mikołaja 16
63-500 Ostrzeszów
Listę szczęśliwych zwycięzców podamy w następnym numerze „CzO”

red.

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne