czwartek, 20 czerwca 2024, 2:20

Dotkliwe kary za przekroczenie prędkości

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Ostrzeszowie zatrzymali trzech kierujących, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli dopuszczalną prędkość. Na dwóch z nich nałożyli karę grzywny oraz zatrzymali im uprawnienia do kierowania, wobec trzeciego skierują do Sądu Rejonowego w Ostrzeszowie wniosek o ukaranie.

31 maja, krótko przed godz. 22.00, w Ostrzeszowie na ul. Grabowskiej policjanci zatrzymali forda mondeo. Samochodem kierował 30-letni mieszkaniec gminy Doruchów. Mężczyzna w obszarze zabudowanym przekroczył prędkość o 52 km/h. Policjanci skierują do sądu wniosek o ukaranie 30-latka.
1 czerwca,  po godzinie 20.00, na ul. Piastowskiej w Ostrzeszowie doszło do kolejnego zatrzymania „pirata” drogowego. Tym razem przepisy naruszył 25-letni mieszkaniec powiatu kępińskiego, który, kierując samochodem marki BMW, w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 114 km/h. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy oraz ukarali go mandatem.
Dzień później podobne wykroczenie popełnił 18-letni mieszkaniec gminy Doruchów, którego zatrzymano w Tokarzewie (gm. Doruchów) po godzinie 8.00. 18-latek, który kierował  peugeotem, w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 106 km/h. On również został ukarany grzywną, odebrano mu punkty i zatrzymano prawo jazdy.

 

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne