środa, 29 maja 2024, 8:30

W Marszałkach już świętowano Dzień Kobiet

Koło Gospodyń Wiejskich, sołtys i Rada Sołecka oraz jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Marszałkach zorganizowały imprezę z okazji Dnia Kobiet. Odbyła się ona w sobotę, 23 lutego.
W sali OSP zebrało się blisko 100 pań. Wszystkich powitała i życzenia z okazji święta kobiet przekazała sołtys Marszałek Beata Janicka. Następnie życzenia paniom złożył Maksymilian Ptak, przewodniczący Rady Miejskiej Marcin Biel oraz radny Krzysztof Iwański.

Panowie obdarowali kobiety kwiatami oraz aromatycznymi herbatkami. Nie zabrakło też gromkiego „Sto lat”.
W pierwszej części spotkania wystąpiła Miejsko-Gminna Orkiestra Dęta Don Bosco z Marszałek. Nieco później pojawiła się główna atrakcja wieczoru – Kapela Góralska Beskid z Bielska-Białej. Goście z Podbeskidzia nauczyli „śpiywać i tańcować po swojemu”, prezentując znakomitą i żywiołową biesiadę góralską. Bawili muzyką, tańcem, konkursami, a przeplatali to wszystko góralskim rubasznym i często pieprznym humorem bacy Jaśka.
Panie bawiły się wspaniale i, jak same przyznały, chciałyby, aby Dzień Kobiet obchodzony był codziennie. Tego też życzyli im panowie, którzy podczas imprezy mówili o kobietach w samych superlatywach.

www.grabownadprosna.com.pl

 

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne