czwartek, 23 maja 2024, 21:23

Uwaga na oszustów! – apel policji

W związku z pojawiającymi się sygnałami o oszustach działających na terenie powiatu ostrzeszowskiego, policja apeluje do wszystkich mieszkańców o zachowanie ostrożności w kontaktach z osobami im nieznanymi.

Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie zwraca się do mieszkańców powiatu ostrzeszowskiego o zachowanie szczególnej ostrożności w stosunku do osób nieznanych oraz proszących o udzielenie pomocy ze względu na nagłe pogorszenie stanu zdrowia.
Apelujemy do Państwa w związku z incydentem, do którego doszło 4 września br. tuż przed godz. 22.00 w Ostrzeszowie, gdzie nieznany dotąd sprawca (kobieta), sugerując nagłe pogorszenie stanu zdrowia (omdlenie), wykorzystała nieuwagę mężczyzny i ukradła mu 800 zł.
PAMIĘTAJMY, aby nie wpuszczać do swojego domu lub mieszkania osób nieznanych, zwłaszcza jeśli jesteśmy w mieszkaniu sami. Zwracajmy również uwagę na osoby starsze lub mieszkająca samotnie w naszym sąsiedztwie, gdyż to one najczęściej padają ofiarami oszustów (mogą to być też osoby innych narodowości).
W przypadku zauważenia w miejscach naszego zamieszkania osób podejrzanych lub natarczywych możemy powiadomić policję, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

KPP w Ostrzeszowie

 

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne