piątek, 21 czerwca 2024, 6:56

Trzy rozbite auta w Giżycach (aktualizacja)

Aktualizacja: Dzisiaj o godzinie 12.30 na drodze wojewódzkiej „449” w miejscowości Giżyce, 27-letnia mieszkanka gminy Grabów nad Prosną, kierując samochodem marki Ford, na prostym odcinku drogi nie zachowała należytej odległości od poprzedzającego citroena i najechała na jego tył (kierował nim 56-letni mieszkaniec gminy Grabów nad Prosną).

Następnie ford uderzył w bok jadącego w tym samym kierunku samochodu marki Seat (kierował nim 29-letni mieszkaniec gm. Czajków). Nikt z uczestników nie odniósł obrażeń ciała, kierujący trzeźwi, sprawczyni kolizji ukarana mandatem w kwocie 1300zł – poinformowała nas rzecznik prasowy KPP w Ostrzeszowie, st. asp. Magdalena Hańdziuk. (r)


Po godzinie 12.00 na drodze łączącej Giżyce z Mącznikami (obręb skrzyżowania) doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia w którym uczestniczyły trzy samochody osobowe – ford mondeo, seat leon, citroen AX.

Na miejscu są wszystkie służby, zespół ratownictwa medycznego udziela pomocy kilkuletniemu dziecku. Pozostałym uczestnikom, prawdopodobnie nic się nie stało.
Policjanci ustalają przyczyny kolizji/wypadku.
Więcej szczegółów wkrótce. (r)

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne