sobota, 20 kwietnia 2024, 23:59

Tragedia w Kobylej Górze

Przed godziną 13.00 strażacy zostali zadysponowani na jedną z posesji w Kobylej Górze. Zgłoszenie dotyczyło zatrzymania krążenia u dwóch osób – kobiety i dziecka.

Po tym, jak na miejscu pojawiły się służby, podczas przeszukania domu, okazało się, że wewnątrz znajduje się jeszcze jedno dziecko. Niestety u dziewczynek w wieku 9 i 13 lat stwierdzono zgon; ich mamę po reanimacji przetransportowano śmigłowcem LPR do szpitala.
W sprawie pojawia się wiele niejasności, wiadomo natomiast, że zdarzenie miało dramatyczny przebieg. Służby obecnie dość oszczędnie wypowiadają się o zdarzeniu.
Poniżej informacja, której udzieliła rzecznik KPP w Ostrzeszowie, st. asp. Magdalena Hańdziuk:
W dniu dzisiejszym około godziny 12.35 Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie została poinformowana o znalezieniu zwłok dwóch osób to jest dzieci w wieku 9 i 13 lat na terenie domu jednorodzinnego w miejscowości Kobyla Góra. W chwili obecnej na miejscu trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności tego zdarzenia. Matka dzieci z obrażeniami została przetransportowana przez lotnicze pogotowie ratunkowe do szpitala w Kaliszu.

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne