niedziela, 23 czerwca 2024, 21:10

Poszukiwania nad zalewem w Kobylej Górze

Wczoraj, około godziny 22.00, nad zalewem w Kobylej Górze rozpoczęto poszukiwania 36-letniej mieszkanki gminy Ostrzeszów (kobieta miała wyjechać z domu 1 grudnia). Jej samochód z rzeczami osobistymi znaleziono przy drodze na tamę.

W akcji brało udział kilkudziesięciu strażaków i policjantów – przeczesywano teren przy zalewie, strażacy z łódki sprawdzali zbiornik wodny.
Około północy zawieszono poszukiwania – wznowiono je rano; na miejsce mają też przyjechać nurkowie i tzw. grupa sonarowe z Konina.
Więcej szczegółów wkrótce. (r)

Oficjalna informacja o zaginięciu kobiety

Zaginęła 36-latka

Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie prowadzi poszukiwania zaginionej 36-letniej Nataszy Małyszki.
Wszystkie osoby, które widziały kobietę lub posiadają informacje na temat miejsca jej przebywania, proszone są o kontakt z ostrzeszowską komendą.
36-letnia Natasza Małyszka (zam. Ostrzeszów) 1 grudnia 2020 r., około godz. 19:00, wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Osoby, które mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu kobiety, bądź widziały 36-latkę, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostrzeszowie pod numerem 477 757 200 lub 211.

KPP Ostrzeszów

 

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne