piątek, 21 czerwca 2024, 6:01

Ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu

KOMUNIKAT BURMISTRZA MIASTA I GMINY OSTRZESZÓW

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i – co za tym idzie – koniecznością ograniczenia bezpośrednich kontaktów, w trosce o zdrowie i  bezpieczeństwo zarówno interesantów Urzędu, jak i pracowników, informujemy o zmianach jakie obowiązywać będą od 13 marca 2020 roku w organizacji pracy i obsługi interesantów w Urzędzie Miasta i Gminy w Ostrzeszowie (ul. Zamkowa 31).

1. Obsługa Mieszkańców odbywać się będzie tylko i wyłącznie w Biurze Obsługi Interesanta (na parterze) – wejście główne od ul. Zamkowej, a nie w poszczególnych wydziałach merytorycznych. Przemieszczanie się po innych obszarach Urzędu Miasta i Gminy zostaje od tej chwili zabronione pod pewnymi wyjątkami (np. odbiór dowodu osobistego – po sygnalizacji konieczności odbioru w Biurze Obsługi Interesanta).
2. Podstawową formą komunikacji z pracownikami Urzędu jest kontakt telefoniczny lub poczta elektroniczna. Główny numer telefonu do Urzędu: 62 732 06 00 (centrala), adres skrytki EPUAP:  /umigm/skrytka (wybranie z listy Urzędu Miasta i Gminy Ostrzeszów), podstawowy adres e-mail: org@ostrzeszow.pl

Zapewniam przy tym, że  żaden e-mail i żaden telefon nie pozostanie bez odpowiedzi. WSZYSTKIE SPRAWY BĘDĄ ZAŁATWIONE TERMINOWO.

Pełne zestawienie numerów telefonów oraz adresów e-mail można znaleźć TUTAJ
3. Kasa Urzędu Miasta i Gminy będzie funkcjonować jedynie na parterze przy wejściu głównym (kasa główna na III piętrze będzie nieczynna).
4. Urząd Stanu Cywilnego będzie funkcjonował normalnie – zastosowane zostaną dodatkowe środki bezpieczeństwa w celu minimalizacji bezpośredniego kontaktu z interesantem.
Bardzo prosimy o zrozumienie sytuacji oraz sugerujemy korzystanie z rozwiązań, które nie wymagają osobistej wizyty w Urzędzie, w szczególności:

  • dokonywanie płatności poprzez bankowość elektroniczną,
  • składanie wniosków drogą elektroniczną poprzez platformę E-PUAP,
  • pytania, wątpliwości informacje na bieżąco można kierować do pracowników drogą mailową lub telefonicznie na wskazane wyżej dane kontaktowe.
     
                                                                                                         

BURMISTRZ
MIASTA I GMINY OSTRZESZÓW
PATRYK JĘDROWIAK

 

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne