niedziela, 26 maja 2024, 7:26

Niejasne okoliczności śmierci mieszkanki Jeleni

We wtorkowy poranek grabowscy policjanci zostali wezwani do jednego z domów jednorodzinnych w Jeleniach, gdzie znaleziono zwłoki 58-latki, kobieta miała ranę na głowie. Potwierdza to rzecznik prasowy KPP Ostrzeszów, Ewa Jakubowska.

– Po godzinie 7.30 otrzymaliśmy zgłoszenie o zgonie kobiety. Funkcjonariusze, którzy udali się na miejsce, ustalili, że około 2.30 w nocy w jednym z prywatnych domów na terenie gminy Kraszewice członkowie rodziny znaleźli w łazience ciało 58-letniej kobiety, była ranna w głowę.

Przybyły na miejsce prokurator wstępnie zakwalifikował to zdarzenie jako nieszczęśliwy wypadek, niemniej polecił zabezpieczyć ciało do sekcji.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że służby powiadomił lekarz wezwany przez rodzinę zmarłej. Wątpliwości budzi jednak fakt, że kobietę znaleziono w nocy, natomiast służby powiadomiono po kilku godzinach.

Od rana trwają tam czynności prowadzone przez funkcjonariuszy, technika kryminalistycznego oraz prokuratora, mające na celu ustalenie okoliczności śmierci mieszkanki Jeleni.  


(kp)

 

 

 

 

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne