piątek, 29 marca 2024, 9:25

Jednak zwycięstwo (Victoria Ostrzeszów – Wilki Wilczyn – 1:0)

W minioną sobotę nasza Victoria (lider tabeli) podejmowała Wilki Wilczyn. Pomimo że przeciwnik zajmuje dopiero trzynaste miejsce w tabeli, mecz dla Victorii wcale nie był spacerkiem. W pierwszej połowie gra ze strony obu drużyn raczej „szarpana:, z przewagą naszych. Ataki na bramkę przeciwnika nie zakończyły się jednak golem. Pierwsza połowa – 0:0.

W drugiej połowie gra obu drużyn nadal zacięta, zawodnicy idą bark w bark, nie zawsze czysto, co często kończy się faulem. Dopiero wejście na boisko Macieja Stawińskiego, który

leczy jeszcze kontuzję, i z pewnością nie jest w pełni sił, zaowocowało bramką w 60 minucie. Wynik 1:0 utrzymał się do końca gry, choć bramek mogło być więcej. Victoria nadal liderem. I tak trzymać!

Przed meczem odbyła się miła ceremonia. Kamil Sztukowski – zdaniem kibiców najlepszy zawodnik jesieni 2018 r. – został uhonorowany  statuetką oraz karnetem na basen, ufundowanym przez Krytą Pływalnię „Oceanik”. Nagrodę wręczył kierownik pływalni – Marcin Kasprzak oraz prezes klubu, Andrzej Sikora.