sobota, 20 kwietnia 2024, 9:42

Lidl w Ostrzeszowie?

Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, to za rok o tej porze mieszkańcy Ostrzeszowa i przyjezdni z innych miast będą mogli spacerować, a przede wszystkim dokonywać zakupów w nowym centrum handlowym, usytuowanym przy ul. Leśnej w Ostrzeszowie.

Wiele wskazuje na to, że będzie to kompleks handlowy należący do sieci LIDL, choć dotąd nikt tego oficjalnie nie potwierdził. Faktem jest, że od lat mówi się o budowie marketu Lidla w Ostrzeszowie. Kilka lat temu miał on powstać przy al. Wojska Polskiego (u zbiegu z ul. Sikorskiego i Przemysłową). Do tego jednak nie doszło. Można zatem sądzić, że tę zapowiadaną od dawna i oczekiwaną przez wielu inwestycję, ostrzeszowianie przyjmą z zadowoleniem.
Teren pod budowę o powierzchni 27 tys. m2 został już ogrodzony, lada dzień rozpoczną się tam prace budowlane, które mają się zakończyć w początkach drugiego kwartału przyszłego roku. Generalnym wykonawcą robót jest ostrzeszowska firma „K&K – Budujemy dla Ciebie”, zaś inwestorem całego przedsięwzięcia sp. z o.o. M&K,
Łączna powierzchnia zabudowy trzech pawilonów handlowo-usługowych wyniesie 6774m2. Przy obiektach zaplanowano też miejsca do parkowania pojazdów – będzie ich 386.
Zatem z zaciekawieniem czekamy na powstanie tego nowego kompleksu handlowo-usługowego przy ul. Leśnej, który w połączeniu pobliskimi marketami będzie stanowił największe w naszym mieście centrum handlowe.

K.J.

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne