poniedziałek, 20 maja 2024, 5:20

Zapraszamy na występ Kabaretu Czesuaf

Występ odbędzie się 13 listopada, o godzinie 19.00.
Ostrzeszowskie Centrum Kultury, Ostrzeszów, ul. W. Gorgolewskiego 2
Cena biletu: 50 zł
Rezerwacje grupowe: 608-785-994

Kabaret Czesuaf wraca z nowym, przebojowym programem! „Przyjęcie” to dwie godziny skeczów i piosenek, przy których nikt nie będzie się nudził. Są przyjęcia rodzinne, są przyjęcia państwowe, przyjęcia bardziej lub mniej oficjalne, ale „Przyjęcie” kabaretu Czesuaf, to jedyne, na którym goście będą płakać ze śmiechu. Można przyjść z osobą towarzyszącą, można przyjść solo, można przyjść w większej grupie. Na naszym „Przyjęciu” goście spotkają prawie prawdziwego króla, prawdziwego hrabiego, jego nie do końca rezolutnego służącego oraz pannę hrabiankę Wątrobiankę. Będzie kolega z liceum, który ze swoim szwagrem robił takie rzeczy, o jakich nam się nawet nie śniło. Wpadną również Jadwiga, Seba i pan profesor z poprzednich programów. Podobno mogą się pojawić nawet osoby znane z pierwszych stron gazet.
Menu na „Przyjęciu” jest bardzo obszerne, każdy wybierze kilka smacznych skeczów i przebojowych piosenek na deser. A to wszystko w wykonaniu Olgi, Tomka, Wojtka i Maćka.
Dlatego już dziś wszyscy czujcie się zaproszeni na „Przyjęcie” u Czesuafa!
Dla grup zorganizowanych dodatkowo zniżki.

Wylosuj bilet na występ Kabaretu Czesuaf!

W związku z występem Kabaretu Czesuaf w Ostrzeszowie, ogłaszamy dla czytelników „Czasu Ostrzeszowskiego” konkurs z nagrodami – szczegóły w aktualnym numerze „CzO”.


Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne