poniedziałek, 15 lipca 2024, 17:22

Ważny komunikat! – 24-godzinne utrudnienia na DK „11” (Aktualizacja)

Planowane objazdy:
Od strony Katowic w kierunku Poznania – zjazd z drogi ekspresowej „S11” na wysokości miejscowości Olszowa (węzeł Kępno Wschód), następnie przez Kępno w kierunku Doruchowa, drogą wojewódzką „W450” w kierunku Grabowa n. Prosną oraz drogą wojewódzką „W447” w kierunku Antonina.

Od strony Poznania w kierunku Katowic – zjazd z krajowej „11” w Ostrzeszowie w drogę wojewódzką „W449” w kierunku Sycowa, a następnie drogą ekspresową „S8” w kierunku miejscowości Olszowa (węzeł Kępno Wschód), skrzyżowanie z drogą ekspresową „S11” bądź drogą wojewódzką „W482” w kierunku Kępna.


W związku z zapowiadanym 24-godzinnym protestem rolników, do którego ma dojść 25 sierpnia (środa), od godziny 9.00, do 26 sierpnia (czwartek), do godziny 9.00, Komenda Powiatowa Policji w Kępnie informuje, że na drodze krajowej nr „11” w Rzetni, wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

Na czas trwania protestów zostaną wyznaczone odpowiednie objazdy.
Policja apeluje do użytkowników drogi krajowej nr „11” o rozwagę oraz, w miarę możliwości, o omijanie blokowanego odcinka drogi w miejscowości Rzetnia.

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne