sobota, 13 kwietnia 2024, 9:45

Urządzasz się? Janusz Nowicki z Kakto radzi, którego sprzętu nie może zabraknąć w Twoim mieszkaniu

Wybór odpowiedniego wyposażenia do nowego mieszkania nigdy nie jest prosty. Sprawdź, na co zwrócić uwagę i co powinieneś kupić w pierwszej kolejności.

Absolutna konieczność

Wybór sprzętów RTV i AGD zazwyczaj uzależniony jest od trybu życia mieszkańców. Innego wyposażenia potrzebuje singiel, młode małżeństwo czy rodzina z dziećmi. Pomimo różnic w przyzwyczajeniach są jednak elementy, które w większości powinny się znaleźć w każdym mieszkaniu.
– Najczęściej pierwszym zakupem naszych klientów są pralki oraz sprzęty kuchenne. Niezbędne minimum to: chłodziarko-zamrażarka, kuchenka lub płyta indukcyjna oraz piekarnik. Obserwujemy, że coraz częściej do tego grona dołączają również zmywarki oraz suszarki do ubrań. Po określeniu zapotrzebowania pomagamy klientom dobrać gotowy zestaw sprzętów. Następnie, jeśli jest taka potrzeba, sami dowozimy oraz montujemy całość – mówi Janusz Nowicki, właściciel sklepu KAKTO ELEKTRONIK w Ostrzeszowie.

Bądź gotowy na zakupy

Mając już wybrane kategorie sprzętów, określmy ich specyfikacje oraz oczekiwane funkcje. Takie działanie zawęzi liczbę dostępnych opcji, dzięki czemu zakup przebiegnie sprawniej.
– Klient odwiedzający sklep powinien znać wymiary miejsca, w którym zostanie ustawiony sprzęt, oraz wiedzieć, które urządzenia zostaną przeznaczone do zabudowy. Poza określeniem budżetu warto też przedstawić priorytety np. energooszczędność, maksymalna wydajność czy nowoczesny wygląd. Wszystkie te czynniki mogą występować równocześnie, jednak zdecydowanie ułatwi to poszukiwaniamówi Janusz Nowicki, właściciel sklepu KAKTO ELEKTRONIK w Ostrzeszowie.

Spróbuj przewidzieć przyszłość

Kupno sprzętu do domu to inwestycja długoterminowa, dlatego powinniśmy również zastanowić się, jak sprzęt ma nam służyć w bliższej i dalszej przyszłości. W chłodniejszych miesiącach przyda nam się suszarka do ubrań, dzięki której unikniemy rozstawiania wieszaków na pranie w mieszkaniu. W cieplejszych schłodzimy się, dzięki kostkarce zawartej w lodówce. Z kolei, gdy jesteśmy świeżo po ślubie, zaopatrzmy się od razu w pralkę z programem do delikatnych ubrań malucha lub zmywarkę z funkcją cichego zmywania. Zazwyczaj cena nie będzie się drastycznie różniła, a odpowiednio zabezpieczymy się na przyszłość.
Wszystkie niezbędne sprzęty do pierwszego mieszkania znajdziesz w sklepie ELEKTRONIK KAKTO przy ul. Sienkiewicza 5 w Ostrzeszowie. Doświadczeni sprzedawcy pomogą Ci dobrać model dopasowany do Twoich potrzeb.

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne