piątek, 19 lipca 2024, 1:14

Policyjna edukacja w przedszkolu.

Policjanci pan starszy sierżant Martyn Kowalczyk i pan aspirant Patryk Fornal z Posterunku Policji w Kobylej Górze ( KPP Policji w Ostrzeszowie)  odwiedzili Publiczne Przedszkole i Żłobek “Bajkowo” w Mąkoszycach. Wizyta zorganizowana przed wakacjami miała na celu zwiększenie świadomości najmłodszych na temat bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku oraz w codziennym życiu. Na dzieci czekało wiele atrakcji…

Mundurowi zjawili się w przedszkolu ze specjalną wizytą. Stróże prawa zaprezentowali dzieciom różnorodne elementy wyposażenia policyjnego, wzbudzając ogromne zainteresowanie dzieci.
Przedszkolaki miały okazję zobaczyć i dotknąć prawdziwe kajdanki oraz inne akcesoria, które policjanci używają na co dzień.
Dodatkową atrakcją była prezentacja radiowozu policyjnego. Dzieci mogły z bliska obejrzeć wnętrze pojazdu, dowiedzieć się, jak działają syreny i lampy błyskowe, a nawet usiąść za kierownicą policyjnego auta. Serdecznie dziękujemy Panom za wspaniałe przeżycia i przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta.

“Bajkowo”

Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne