poniedziałek, 27 maja 2024, 8:58

Ksiądz Piekielny zarażony koronawirusem

Ksiądz Aleksander Piekielny, wikary parafii Chrystusa Króla w Ostrzeszowie, jest zarażony koronawirusem. Pozytywny wynik badań potwierdził się w minioną niedzielę, ale już wcześniej ksiądz nie sprawował żadnych mszy i nabożeństw.

W związku z tym ostrzeszowski sanepid wydał następującykomunikat:
Osoby, które w dniu 18.02.2021 r., o godzinie 7.30, uczestniczyły w mszy świętej w kościele parafialnym pw. Chrystusa Króla w Ostrzeszowie, a w szczególności przyjmowały komunię świętą, proszone są o pilny kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Ostrzeszowie.
Zwykle w komunikacie pisze się o ostatnim kontakcie, stąd mowa o porannej czwartkowej mszy św., ale jeśli ktoś ma obawy, bo miał kontakt z ks. wikarym w środę czy nawet wcześniej, również może zgłosić się do ostrzeszowskiego sanepidu.
Przez dziesięć dni, począwszy od poniedziałku, ks. wikary przebywa w izolacji domowej. Również dziesięć dni, a dokładnie do 28 lutego, potrwa kwarantanna dzieci z dwóch klas drugich SP nr 2, które w ostatnim tygodniu miały kontakt z ks. Piekielnympodczas lekcji religii.

K.J.

 

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne