czwartek, 20 czerwca 2024, 1:41

Koronawirus na poczcie w Sycowie

Dziś placówka wznawia działalność
W tym tygodniu u naszych sąsiadów – w pobliskim Sycowie, wykryto i zdiagnozowano ognisko chorobowe w placówce Poczty Polskiej; w miniony wtorek informował o tej sytuacji portal MojaOlesnica.pl

W najświeższych wiadomościach oleśnicki portal podaje:
Urząd Pocztowy w Sycowie po przeprowadzonej dezynfekcji dziś wznawia swoją działalność. Wcześniej u jednej z pracownic wykryto koronawirusa.
– Urząd Pocztowy w Sycowie, po dwudniowym zawieszeniu, w związku ze stwierdzeniem zakażenia koronawirusem u jednego z pracowników, wznowi swoją działalność 16 kwietnia 2020 r.
informuje Justyna Siwek, rzecznik prasowy Poczty Polskiej.
– Zgodnie z procedurami Poczty Polskiej placówka została zamknięta niezwłocznie po otrzymaniu informacji o zakażeniu. Na podstawie decyzji Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Oleśnicy wszystkie pomieszczenia zostały zdezynfekowane, kilku pracowników skierowano na kwarantannę.
W czasie dwudniowego zawieszenia pracy placówki w Sycowie obsługa klientów w zakresie wypłaty rent i emerytur oraz doręczania przesyłek paczkowych była realizowana przez pracowników pobliskich placówek pocztowych – czytamy w komunikacie.
Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne