Reklama

wtorek, 5 marca 2024, 6:18

Dobry mecz Victorii – Victoria Ostrzeszów – Warta Międzychód 3-1 (1-0)

Dobry mecz rozegrała Victoria w minioną niedzielę na stadionie w Ostrzeszowie. Choć pogoda w tym dniu była bardzo „ciężka” – duszno i gorąco, to mecz był bardzo dynamiczny, szybkie akcje zarówno z jednej, jak i z drugiej strony, z tym że Victoria cały czas wyrabiała sobie przewagę.

To zaowocowało skutecznym podaniem do Macieja Stawińskiego, który zachował zimną krew i ze stoickim spokojem posłał piłkę do bramki bezradnego bramkarza gości. Pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem Victorii.
W drugiej części gospodarze również nie szczędzili energii i z taką samą determinacją atakowali bramkę przeciwnika, natomiast goście starali się przechylić szalę na swoją korzyść. Drużyna z Międzychodu strzeliła co prawda honorowego gola, ale Victoria jeszcze dwukrotnie pokonała bramkarza z Międzychodu (Michał Mazurek i Remigiusz Pastucha).
Wynik 3:1 to bardzo satysfakcjonujący rezultat, w dodatku po bardzo ładnej grze.
Prezes A. Sikora i trener P. Konstanciak nie ukrywali zadowolenia.
Gratulujemy!

(sm)


Victoria – Radosław Dolata (62. min. –  Robert Skrobacz), Przemysław Dubiel (11 min. – Michał Mazurek), Jakub Jędrzejak, Mikołaj Jędrzejewski (46. min. – Remigiusz Pastucha), Mateusz Kierzek, Miłosz Nowicki, Mikołaj Obsadny, Patryk Pasiak (87. min. – Paweł Paroń), Kornel Skorzybót, Maciej Stawiński, Grzegorz Wachowiak

Reklama
Reklama

Ogłoszenia

ogłoszenia o pracę

Teksty płatne