Czas Ostrzeszowski

  »  Strona główna


  »  Archiwalne numery
  »  Ogłoszenia drobne
  »  Reklama
  »  Prenumerata elektroniczna

statystyka

R    E    K    L    A    M    A



Numer 26/2007 - Czas Ostrzeszowski - Regionalny Tygodnik Informacyjny
Biskupice Zabaryczne najlepsze na rowerach w Wielkopolsce!!!

    06 czerwca 2007r. na terenie wsi Biskupice Zabaryczne - gmina Mikstat, odbyły się wojewódzkie zawody kolarskie SP klas IV - VI w kolarstwie górskim.


    Przy pięknej słonecznej pogodzie stawiły się na starcie wszystkie liczące się w Wielkopolsce SP biorące udział w "Wielkopolskiej Próbie Kolarskiej", by rywalizować na trudnej i świetnie przygotowanej trasie o najwyższe trofea kolarskie.
    Po uroczystym otwarciu, na którym zjawili się: starosta - Lech Janicki, burmistrz MiG Mikstat - Bogdan Małecki, sekretarz MiGM - Kazimierz Miś, prezes WZ Kolarskiego w Kaliszu - L.Wasielewski, radny - T. Skoczylas, grono pedagogiczne oraz rodzice, młodzi kolarze ruszyli na trasę. Walczyli o puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe w sześciu kategoriach wiekowych.
    Bardzo zmęczeni, ale zadowoleni wracali z trasy, a na mecie ich lokaty wychwytywali sędziowie WZK z Kalisza / H.Gałęski, S, Lubudzic/.
    Trasę świetnie zabezpieczali policjanci oraz karetka i służba zdrowia z Mikstatu i Ostrzeszowa.
    Nad stroną gastronomiczną czuwały wspaniale mamy z Rady Rodziców tutejszej szkoły.
    Wszystkim za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy i zapraszamy do Biskupic Zabarycznych za rok na następne zawody kolarskie.

Biskupice Zabaryczne najlepsze na rowerach w Wielkopolsce !!! - WYNIKI

klasa IV- dziewczęta
1. Marlena Wawrzyniak - Koźminek
2. Klaudia Antczak - Koźminek
3. Wiktoria Stefańska - Szczury
6. Oktawia Skoczylas - Biskupice Zabaryczne
7.Martyna Jakubowska - Biskupice Zabaryczne
9.Patrycja Gąsiorek - Biskupice Zabaryczne

klasa IV - chłopcy
1. Dawid Kasperkiewicz - Wola Droszewska
2. Bartosz Chodyła - Wola Droszewska
3. Paweł Zaleśny - Wola Droszewska
8. Hubert Pogorzelak - Biskupice Zabaryczne
11. Paweł Berkowski - Biskupice Zabaryczne
13. Adrian Piec - Biskupice Zabaryczne

klasa V - dziewczęta
1. Joanna Dębowa - Koźminek
2. Łucja Pietrzak - Koźminek
3. Milena Pogorzelak - Biskupice Zabaryczne
4. Barbara Frąszczak - Czarnylas
5. Aleksandra Wawrzyniak - Biskupice Zabaryczne
6. Katarzyna Działak - Biskupice Zabaryczne
8.Marlena Fabisz - Biskupice Zabaryczne

klasa V - chłopcy
1. Gracjan Szeląg - Dobrzyca
2. Mateusz Opielewicz - Dobrzyca
3. Maciej Kasperkiewicz - Wola Droszewska
8. Piotr Krzywański - Biskupice Zabaryczne
9. Konrad Cybelius - Biskupice Zabaryczne

klasa VI - dziewczęta
1. Magdalena Pogorzelak - Biskupice Zabaryczne
2. Aleksandra Libera - Biskupice Zabaryczne
3. Partycja Wróbel - Biskupice Zabaryczne
4. Natalia Chmielnicka - Biadki
5. Mariola Wysocka - Biskupice Zabaryczne

klasa VI - chłopcy
1. Przemysław Kasperkiewicz - Wola Droszweska
2. Rafał Stanisławski - Koźminek
3. Patryk Przekwas - Biadki
7. Marcin Cepa - Biskupice Zabaryczne
9. Mateusz Tomala - Biskupice Zabaryczne
10.Sławomir Olek - Biskupice Zabaryczne

Drużynowo SP :
I m - Biskupce Zabaryczne
II m - Koźminek
III m - Wola Droszewska

Organizator wyścigu - Dyrektor Szkoły -
Rafał Kałążny



© 2003 - 2017 Czas Ostrzeszowski ®