statystyka

R    E    K    L    A    M    A

Numer 25/2007 - Czas Ostrzeszowski - Regionalny Tygodnik Informacyjny
UKS "TRÓJKA" Ostrzeszów MISTRZEM LIGI!!!

W sobotę 2 czerwca odbyła się ostatnia kolejka Kaliskiej Ligi Juniora Młodszego, gdzie UKS "TRÓJKA" Ostrzeszów zremisował z Odolanovią Odolanów 3:3. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych (padający deszcz) i organizacyjnych (gra na drugim boisku) mecz mógł się podobać. Pierwszą bramkę strzelił Miłosz Jędrzejewski, wykorzystując dokładne dośrodkowanie Kamila Nguyena. Okazję do podwyższenia wyniku miał Daniel Cerbiński, którego strzał z 25 metrów obronił bramkarz gości. Pierwsza połowa mogła zakończyć się prowadzeniem UKS-u, ale przed samym końcem, nieporozumienie dwójki obrońców wykorzystał napastnik Odolanovii.

Tuż po przerwie kolejny błąd, tym razem całej defensywy UKS-u, i było już 1 : 2. Od tego momentu drużyna gospodarzy zmobilizowała się i stwarzała więcej sytuacji bramkowych. Konsekwencją była bramka Szymona Piórka, który dobijał piłkę po pięknym strzale Dawida Karczmarka. Napór zawodników UKS-u stwarzał mnóstwo problemów Odolanovii. W 73. min, po jednej z akcji, bramkarz Odolanowa sprawił nam niespodziankę - wykopując piłkę trafił w obrońcę i było już 3:2 dla nas. Niestety, w ostatnich minutach wynik uległ jeszcze zmianie po błędzie golkipera gospodarzy.
    Godne zauważenia jest to, iż drużyna UKS "TRÓJKA" Ostrzeszów już w poprzednim meczu zapewniła sobie tytuł mistrza w kategorii junior młodszy, wygrywając z Doktórem Czarnylas 1 : 2 i jednocześnie awansując do klasy okręgowej juniora młodszego.
    UKS "TRÓJKA" Ostrzeszów: Marcin Ambroziak, Adrian Skrobacz (kapitan), Adam Błaszczyk, Daniel Cerbiński, Max Mielcarek, Adam Krawczyk, Patryk Gołembski, Sebastian Chwalisz, Szymon Piórek, Dawid Kaczmarek, Kamil Nguyen, Paweł Ponitka, Andrzej Góra, Miłosz Jędrzejewski, Dawid Grzywacz, Mateusz Lis, Dariusz Szczepaniak (trener)

TABELA końcowa

23 czerwca o godz. 16.00 na boisku OSIR-u odbędzie się mecz pożegnalny Tomasza Śmieńskiego, pomiędzy KP Victoria Ostrzeszów a Victorią Ostrzeszów "old stars".