Czas Ostrzeszowski

  »  Strona główna


  »  Archiwalne numery
  »  Ogłoszenia drobne
  »  Reklama
  »  Prenumerata elektroniczna

statystyka

R    E    K    L    A    M    ANumer 23/2007 - Czas Ostrzeszowski - Regionalny Tygodnik Informacyjny
997

Zuchwały złodziej
    29 maja w jednym ze sklepów na terenie powiatu ostrzeszowskiego nieznany sprawca wykorzystał nieuwagę właściciela i ukradł mu saszetkę z dokumentami oraz pieniędzmi. Straty wyniosły ok. 200zł.

Chciał zapalić i zadzwonić?
    31 maja nocą miało miejsce włamanie do jednego ze sklepów wielobranżowych w Mikstacie. Nieznany sprawca dostał się do środka wyłamując drzwi, a następnie ukradł papierosy różnych marek oraz karty telefoniczne. Łączna wartość strat szacowana jest na przynajmniej 20.000zł.

Tyłem w uno
    1 czerwca w Ostrzeszowie na ul. Borek R. K. - 54-letnia kierująca fordem escortem, nie zachowała wystarczającej ostrożności podczas cofania i uderzyła w prawidłowo zaparkowanego fiata uno. Za spowodowanie kolizji kobietę ukarano mandatem.

Po kieliszku do rowu
    1 czerwca w Szklarce Myślniewskiej kierująca fiatem 126p Ryszarda K. wjechała do przydrożnego rowu. W trakcie podjętych przez policję czynności pojawiło się podejrzenie, że kobieta jest nietrzeźwa. Pobrano więc od niej krew do badań. Do bardzo podobnego zdarzenia doszło 2 czerwca w Mikstacie. 26-letni Paweł Sz. na łuku drogi stracił panowanie nad swoim "maluchem", wjechał do rowu i dachował. Również w tym przypadku policjanci przypuszczają, że kierowca znajdował się pod wpływem alkoholu (wyczuli od niego charakterystyczna woń) i pobrali od niego krew do analizy.

Kolejny atak Romów
    2 czerwca w Bledzianowie troje obywateli narodowości romskiej zapukało do drzwi mieszkania 63-letniego mężczyzny. Oferując towar, odwrócili jego uwagę i dokonali kradzieży ok. 900zł.

Nietrzeźwi na drogach powiatu
28.05. Niedźwiedź, rowerzysta Ryszard G., 1,29 miligrama/l
28.05. Grabów Wójtostwo, 57-letni rowerzysta Andrzej M., pobrano od niego krew do badań
28.05. Ostrzeszów, ul. Kolejowa, 40-letni kierowca mercedesa Krzysztof Sz., pobrano od niego krew do badań
30.05. Potaśnia, 40-letni rowerzysta Szczepan K., pobrano od niego krew do badań
31.05. Potaśnia, kierujący motorowerem simson Mariusz M., 0,59 miligrama/l
31.05. Ostrzeszów Pustkowie, 49-letni rowerzysta Edward G., 0,71 miligrama/l
01.06. Niedźwiedź, 47-letni rowerzysta Krzysztof T., 1,09 miligrama/l
02.06. Mikstat, ul. Krakowska, 27-letni kierowca forda transita Łukasz K., pobrano od niego krew do badań© 2003 - 2017 Czas Ostrzeszowski ®