Czas Ostrzeszowski

  »  Strona główna


  »  Archiwalne numery
  »  Ogłoszenia drobne
  »  Reklama
  »  Prenumerata elektroniczna

statystyka

R    E    K    L    A    M    ANumer 16/2007 - Czas Ostrzeszowski - Regionalny Tygodnik Informacyjny
997

Niebezpiecznie w Kraszewicach
    7 kwietnia w Kraszewicach na ul. Szkolnej kierujący fiatem dukato mężczyzna o inicjałach A.P., podczas wyprzedzania doprowadził do zderzenia z nissanem micrą. Sprawcę kolizji ukarano mandatem. Do bardzo podobnego zdarzenia doszło w tej samej miejscowości dwa dni później. Wyprzedzający fiat uno, kierowany przez mężczyznę M. T., zderzył się ze skręcającym do posesji fiatem 126p. Wpływ na końcową ocenę zdarzenia może mieć jednak fakt, że kierowca "malucha" Piotr L. znajdował się pod wpływem alkoholu.

Kolizja na parkingu
    9 kwietnia w Ostrzeszowie na parkingu przed pawilonem "Rolnik" kierowca fiata 126p - R. K., nie zachował należytych środków ostrożności i doprowadził do kolizji z zaparkowanym oplem corsą.

Nieostrożna panda
    10 kwietnia w Ostrzeszowie na ul. Zamkowej kierowca fiata panda nie zachował środków ostrożności i najechał na tył renault clio.

"Przytulił się"
    11 kwietnia w Olszynie kierujący ciągnikiem rolniczym nie zachował bezpiecznej odległości podczas wymijania i doprowadził do zderzenia z oplem vectrą.

Alkohol i brawura
    12 kwietnia w Rojowie 51-letni kierowca fiata 126p Andrzej A. nie dostosował prędkości do panujących warunków i najechał na tył jadącego przed nim volkswagena passata. Jak wykazało przeprowadzone przez policjantów badanie, w chwili zdarzenia winowajca był nietrzeźwy (0,83 miligrama/l)

7-latek pod kołami
    13 kwietnia w Mikstacie na ul. Kościuszki 7-latek Kacper C. wtargnął nagle na jezdnię wprost pod bmw, którym kierowała kobieta - K. P. Chłopca z obrażeniami ciała przewieziono do szpitala.

Wypił, pojechał, dachował
    14 kwietnia w Doruchowie 23-letni kierowca renault - Łukasz W. stracił panowanie nad pojazdem. Auto wjechało do przydrożnego rowu, a następnie dachowało. Jak wykazało przeprowadzone badanie, w chwili zdarzenia Łukasz W. był nietrzeźwy (0,51 miligrama/l)

Wyczuli...
    14 kwietnia w Ostrzeszowie na ul. Piastowskiej do rutynowej kontroli zatrzymano volkswagena golfa kierowanego przez 26-letniego Waldemara D. W toku wykonywanych czynności policjanci wyczuli od kierowcy wyraźną woń alkoholu. Duży wpływ na dalsze postępowanie będą miały wyniki badania krwi.

Nietrzeźwi na drogach powiatu
09.04. Ligota, 32-letni kierowca volkswagena golfa Tomasz K., 1,13 miligrama/l
09.04. Ostrzeszów, ul. Daszyńskiego, 19-letni kierowca forda escorta Mikołaj C., 0,27 miligrama/l© 2003 - 2017 Czas Ostrzeszowski ®