Czas Ostrzeszowski

  »  Strona główna


  »  Archiwalne numery
  »  Ogłoszenia drobne
  »  Reklama
  »  Prenumerata elektroniczna

statystyka

R    E    K    L    A    M    ANumer 16/2007 - Czas Ostrzeszowski - Regionalny Tygodnik Informacyjny
Równe granie...

    To, że w "CzO" nie było ostatnio wyników z Astry, nie oznacza, że w brydża się nie grało. Nie będę przytaczał zaległych wyników - poniżej klasyfikacja ostatniego, czwartkowego turnieju (dość nietypowa, o czym poniżej):

1. Zdzisława Zabłocka Helvetia Wieruszów 54.17 %
Jacek Śmiatacz Jelonki I Ostrzeszów
Bożena Lipińska NZ K 54.17 %
Bogdan Zadura NZ
3. Tomasz Dorobek Progress II Ostrzeszów 52.98 %
Jerzy Ofierski Progress II Ostrzeszów
Andrzej Aleksandrzak UKB Kleks I Szamotuły 52.98 %
Maciej Pilecki Jelonki I Ostrzeszów
5. Dariusz Pannek Progress II Ostrzeszów 48.21 %
Mirosław Powązka Progress II Ostrzeszów
Grzegorz Więcek Progress II Ostrzeszów 48.21 %
Marek Więcek Progress I Ostrzeszów
Zenon Kaczmarek Platan Pleszew 48.21 %
Jan Kuczera Progress I Ostrzeszów

    Jak widać, pierwsza "trójka" składa się z siedmiu par... Co więcej, lokaty 1 nie byłem w stanie zróżnicować: pary osiągnęły taki sam procent oraz remis w bezpośrednim pojedynku (punkty długofalowe przyznałem w jednakowej ilości). O miejscach kolejnych par decydowały wyniki bezpośrednich spotkań. Osiągnięte procenty są średnią z 28 rozdań rozegranych przez wszystkie pary. Reszta wyników (czyli pełna ósemka...) i historie par jak zwykle w Internecie pod adresem http://jelonki.no.ip.info
    Zapraszam na kolejny czwartkowy turniej do Astry. Przypominam, że zaczynamy o 17.30 (w przypadku spóźnienia proszę o informację, że para dotrze - ułatwia to rozstawienie turnieju).
    Zapraszam również na kolejny turniej z cyklu Grand Prix Wielkopolski - grany będzie w Koninie 21 k kwietnia. Miejscem rozgrywek będzie w tym roku II LO, przy ulicy 11 Listopada. Początek turnieju o godz. 10-tej. Zaplanowano 4 minisesje, jak zwykle w Koninie, prócz nagrody głównej, za poszczególne pary sesji przewidziano puchary fundowane przez burmistrza i starostę.
    W najbliższą sobotę 3 mecze w Poznaniu rozegrają również ostrzeszowscy juniorzy - drużyna Jelonki II. Spotkania zadecydują, czy fazę round robin zakończymy na 1. czy na 2. miejscu, a tym samym, czy będziemy mieli prawo wyboru przeciwnika w fazie play off (finały zaplanowano na 15 maja).
    W poniedziałek 16 kwietnia grany jest w Ostrzeszowie kolejny turniej z cyklu Korespondencyjnych Mistrzostw Polski - jego wyniki za tydzień.

(MP)© 2003 - 2017 Czas Ostrzeszowski ®