Czas Ostrzeszowski

  »  Strona główna


  »  Archiwalne numery
  »  Ogłoszenia drobne
  »  Reklama
  »  Prenumerata elektroniczna

statystyka

R    E    K    L    A    M    ANumer 16/2007 - Czas Ostrzeszowski - Regionalny Tygodnik Informacyjny
NADAL NIE WIEDZIE SIĘ "VICTORII"
W ROZGRYWKACH KLASY OKRĘGOWEJ

    Niestety, piękny niedzielny dzień nie zakończył się szczęśliwie dla zawodników "Victorii".
    Kolejna porażka (1 : 0) w meczu z zespołem, który poziomem gry odbiega od standardów przyjętych w tej klasie rozgrywek, tym bardziej jest bolesny dla zawodników, kibiców, trenerów i działaczy.
    Pierwsza połowa była słabym widowiskiem piłkarskim. Ze względu na stan boiska w Sieroszewicach gra nie układała się obydwu zespołom. Zawodnicy prześcigali się w niecelnych podaniach, a piłka szybowała co chwilę w podmuchach porywistego wiatru jak latawiec. Gra ograniczała się do walki bark w bark i wygrywał ten. kto silniejszy. Umiejętności piłkarskie nie miały tu żadnego znaczenia.
    Jednakże rośli zawodnicy "Iskry" kilkakrotnie zagrozili bramce Latańskiego, ale nie dał on się zaskoczyć i zawsze był na miejscu. Dobrze grał na przedpolu bramkowym, a w kilku sytuacjach wręcz modelowo wyłapywał piłkę i był silnym punktem swojego zespołu. Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy, po rzucie wolnym złapał piłkę zmierzającą prosto w okienko bramki "Victorii". Mimo porażki zasłużył na słowa uznania.
    Po przerwie gra się ożywiła. Zespoły zaczęły mimo niedogodności terenowych konstruować akcje, które przynosiły groźne sytuacje pod bramkami rywali. W 55. minucie wskutek zagapienia się sędziego bocznego, który nie zauważył ewidentnego spalonego u zawodnika "Iskry", wpadła jedyna bramka tego meczu, ale dla zespołu z Sieroszewic.
    Mimo wysiłków i dogodnych sytuacji nie udało się ostrzeszowianom doprowadzić do remisu.
    Najlepszych okazji nie wykorzystali: Z. Kozica trafiając piłką w słupek, T. Śmieiński, po którego strzale z woleja piłkę z pustej bramki wybił obrońca gospodarzy.
    W meczu tym po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją zagrał Dariusz Szczepaniak, ale nie doszedł on jeszcze do pełnej dyspozycji.
    Być może już w następną niedzielę kibice doczekają się zwycięstwa swojego zespołu. Przed własną publicznością "Victoria" podejmować będzie CKS Zduny o godzinie 16.00.
    Skład zespołu Victorii: Latański - Ogrodniczak (46, Bierski), Orzeszyna, Śmieiński, Łakomy - Skrobacz (85, Barański), Jarczak (67, Szczepaniak), Dolata, Kozica - Stawiński, Franikowski

Wyniki XX kolejki (15.04.2007)
Rolbud Pleszew - Sokół Bralin 4-2
Prosna Kalisz - Pogoń Trębaczów 2-0
Barycz Janków Przygodzki - Grom Golina 1-0
KKS Włókniarz Kalisz - Odolanovia Odolanów 0-1
CKS Zduny - Orzeł Mroczeń 2-3
Sokół Świba - Calisia Kalisz 0-2
Iskra Sieroszewice - Victoria Ostrzeszów 1-0
Korona/Pogoń Stawiszyn - Pogoń N. Skalmierzyce 1-2

Tabela po XX kolejce


(AW)© 2003 - 2017 Czas Ostrzeszowski ®