Czas Ostrzeszowski

  »  Strona główna


  »  Archiwalne numery
  »  Ogłoszenia drobne
  »  Reklama
  »  Prenumerata elektroniczna

statystyka

R    E    K    L    A    M    ANumer 8/2007 - Czas Ostrzeszowski - Regionalny Tygodnik Informacyjny
997

Mogło skończyć się gorzej
    13 lutego w Doruchowie doszło do wypadku, który mógł zakończyć się tragicznie. Jadący w kierunku Grabowa n. Prosną fiat punto uderzył w wózek pchany przez mężczyznę. Siła uderzenia wrzuciła mężczyznę do przydrożnego rowu. Z obrażeniami ciała przewieziono go do szpitala. KPP w Ostrzeszowie prowadzi dalsze czynności w tej sprawie.

Zapobiegliwi podpalacze?
    W dniach 10 - 13 lutego w Michałowie nieznani sprawcy włamali się do budynku tamtejszej OSP. Łupem złodziei padły różnego rodzaju urządzenia strażackie. Łączna wartość strat to ok. 10 tys. zł.

Za szybko w złych warunkach
    15 lutego w Ostrzeszowie na ul. Łąkowej kierująca fiatem punto nie dostosowała prędkości do warunków drogowych, w wyniku czego uderzyła swoim pojazdem w stojącego opla vectrę, a ten z kolei w poprzedzającego go forda fiestę. Tego samego dnia z tej samej przyczyny ciężarowy man podczas hamowania zjechał na lewy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z fiatem cinquecento. Kierowca i pasażerka drugiego z wymienionych pojazdów zostali przewiezieni do szpitala. Do zdarzenia doszło w Ostrzeszowie w al. Wojska Polskiego. Sprawcę ukarano mandatem.

Nocna eskapada nastolatków
    18 lutego w Szklarce Przygodzickiej funkcjonariusze policji zatrzymali trzech nietrzeźwych rowerzystów o inicjałach M. B. (0,40 miligrama/l), K. J. (0,42 miligrama/l) i A. S. , który widać wypił najwięcej, (0,56 miligrama/l). Pikanterii zdarzeniu dodaje fakt, że miało ono miejsce po 2.00 w nocy, a cała trójka to nieletni w wieku 15-16 lat. Chłopców przekazano rodzicom. Miejmy nadzieję, że i dla nich, i dla rodziców będzie to przestroga na przyszłość.

Nietrzeźwi na drogach powiatu
13.02. Ostrzeszów, ul. Grzybowa, 41-letni rowerzysta J. G., 0,98 miligrama/l

Ł.Ś.© 2003 - 2017 Czas Ostrzeszowski ®