Czas Ostrzeszowski

  »  Strona główna


  »  Archiwalne numery
  »  Ogłoszenia drobne
  »  Reklama
  »  Prenumerata elektroniczna

statystyka

R    E    K    L    A    M    ANumer 7/2007 - Czas Ostrzeszowski - Regionalny Tygodnik Informacyjny
997

Za szybko na Zamkowej
    5 lutego w Ostrzeszowie na ul. Zamkowej kierujący bmw wskutek nadmiernej prędkości stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w zaparkowany samochód ciężarowy DAF. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

Wymusił na skrzyżowaniu
    5 lutego w Ostrzeszowie na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Sportowej, kierujący fordem escortem wymusił pierwszeństwo przejazdu i doprowadził do zderzenia z peugeotem 306.

Błąd przy wyprzedzaniu
    5 lutego w Ostrzeszowie przy Urzędzie Miasta i Gminy, w wykonujące manewr skrętu w prawo mitsubishi pajero, uderzył nieprawidłowo wyprzedzający je opel vectra. Sprawcę ukarano mandatem karnym.

Złodziej w paszarni
    6 lutego w Grabowie n/Prosną nieznany sprawca wszedł do jednego z zakładów wyrobu pasz i, wykorzystując nieobecność właściciela, skradł metalową kasetkę z pieniędzmi. Łączna wartość strat to ok. 2450zł. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi KPP Ostrzeszów.

Nie opanował pojazdu
    8 lutego w miejscowości Palaty kierujący fiatem 126p stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z vw polo. Sprawcę ukarano mandatem karnym.

Kieszonkowiec na targowisku
    8 lutego na targowisku w Ostrzeszowie nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę kupującej kobiety, ukradł jej portfel wraz z pieniędzmi i dokumentami.

Kadett w rowie
    9 lutego w Palatach kierujący oplem kadettem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg, po czym wjechał do rowu.

Przeszarżował
    11 lutego w Przytocznicy kierujący vw golfem, jadąc prostym odcinkiem drogi, nie dostosował prędkości do panujących warunków i stracił panowanie nad pojazdem. W efekcie uderzył w drzewo, a następnie w mostek. Kierujący oraz pasażer zostali przewiezieni do szpitala w Ostrzeszowie.

Nietrzeźwi na drogach powiatu
07.02.2007, Ostrzeszów, al. Wojska Polskiego, 41-letni rowerzysta M.L., 0,52 miligrama/litr
08.02.2007, Palaty, 45-letni kierujący fordem fiestą E.I., 0,74 miligrama/litr
09.02.2007, Ostrzeszów, ul. Piastowska, 27-letni kierujący fiatem 126p S.J., 1,41 miligrama/litr
10.02.2007, Kaliszkowice Kaliskie, 24-letni kierujący oplem corsą K.Ł., 1,41 miligrama/litr. Ponadto kierujący prowadził pojazd pomimo orzeczonego wyroku sądu o zakazie prowadzenia pojazdów.
11.02.2007, Ostrzeszów, ul. Piastowska, 51-letnia rowerzystka R.B., 1,00 miligram/litr

Ł.Ś.© 2003 - 2017 Czas Ostrzeszowski ®