Czas Ostrzeszowski

  »  Strona główna


  »  Archiwalne numery
  »  Ogłoszenia drobne
  »  Reklama
  »  Prenumerata elektroniczna

statystyka

R    E    K    L    A    M    ANumer 7/2007 - Czas Ostrzeszowski - Regionalny Tygodnik Informacyjny
Karnawałowy wieczór Koła nr 2

    Znacznie ponad 60 osób bawiło się 7 lutego w lokalu "Strażak" na zabawie karnawałowej zorganizowanej przez Koło nr 2 w Ostrzeszowie Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów RP. Członkowie koła bawili się w towarzystwie swoich bliskich i znajomych z Mikstatu, Doruchowa, Ostrowa Wlkp. czy Wysocka Wielkiego.


    Jak wszyscy wiemy, głównym warunkiem miłego spędzenia czasu jest dobre, zgrane towarzystwo. Pod tym względem impreza Koła nr 2 była wręcz wzorcowa. Przy każdym ze stolików siedziała grupa świetnie się znających, lubiących przebywać w swoim gronie ludzi. Pełne porozumienie widać było również na parkiecie. Wystarczyło kilka pierwszych nut w wykonaniu panów Sztukowskiego i Niesobskiego, aby krzesła opustoszały i niemal wszyscy ruszyli w tany. W celu uatrakcyjnienia zabawy co jakiś czas ogłaszano konkursy. Dla przykładu, podczas jednego z tańców panowie na kilka chwil przeobrażali się w panie. Niewykluczone, że na imprezach organizowanych w przyszłości role się odwrócą.
    Koło nr 2 PZERiI ma zaledwie 4 lata. Powstało 12 grudnia 2002r. w wyniku podziału Koła nr 1, jedynego wówczas na terenie Ostrzeszowa.


    -Źle nam było na początku, ale teraz nie narzekamy - przyznaje przewodnicząca p. Krallmann.
    Już dziś na liście członków widnieje blisko 150 nazwisk, a liczba ta ciągle rośnie. Zapewne spory wpływ na zainteresowanie wstąpieniem do koła ma bogata oferta kulturalno-rozrywkowa, w tym możliwość uczestnictwa w takich imprezach jak ta, o której dziś piszemy.

Ł. Śmiatacz© 2003 - 2017 Czas Ostrzeszowski ®