Czas Ostrzeszowski

  »  Strona główna


  »  Archiwalne numery
  »  Ogłoszenia drobne
  »  Reklama
  »  Prenumerata elektroniczna

statystyka

R    E    K    L    A    M    ANumer 6/2007 - Czas Ostrzeszowski - Regionalny Tygodnik Informacyjny
997

Przejechał za blisko
    4 lutego w miejscowości Niedźwiedź podczas wykonywania manewru omijania ford mondeo uszkodził fiata seicento. Sprawcę ukarano mandatem karnym.

Okradł kibica
    3 lutego w Ostrzeszowie na terenie hali sportowej nieznany sprawca wykorzystał nieuwagę jednego z kibiców i pozbawił go telefonu komórkowego sony ericsson Z 520 i. Czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie.

Sam sobie zaszkodził
    4 lutego w Mikstacie na ul. Grabowskiej kierujący oplem tigrą nie dostosował prędkości do panujących warunków, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w podmurówkę przy budynku szkoły. W toku wykonywanych czynności wykazano, że 19-letni kierowca o inicjałach K. D. w chwili zdarzenia był nietrzeźwy (0,66 mg/l).

Uszkodził i odjechał
    29 stycznia w Korpysach polonez uderzył w prawidłowo zaparkowanego opla astrę, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. Sprawcę, czyli kierowcę pierwszego z wymienionych pojazdów, zatrzymano i pobrano od niego krew do badania.

Potrącił 22-latkę
    29 stycznia w Ostrzeszowie na ul. Łąkowej przechodząca prawidłowo przez przejście dla pieszych 22-letnia kobieta została potrącona przez peugeota. Poszkodowaną, z obrażeniami ciała, przewieziono do ostrzeszowskiego szpitala.

Niebezpieczny dzień na Zamkowej
    Najbardziej niebezpiecznym miejscem w Ostrzeszowie była 30 stycznia ul. Zamkowa. Najpierw wyjeżdżający z ul. Włoskiej, czyli drogi podporządkowanej, vw polo potrącił prawidłowo jadącego rowerzystę. Później zaś ciężarowy daf podczas cofania uszkodził zaparkowanego fiata bravo. Sprawcę ukarano mandatem karnym.

Uwaga na złodziejki!
    1 lutego w Grabowie Wójtostwie po raz kolejny z niechlubnej strony pokazali się przedstawiciele narodowości romskiej. Wykorzystując łatwowierność i nieuwagę 59-letniej mieszkanki wspomnianej miejscowości, 3 kobiety weszły do mieszkania i dokonały kradzieży gotówki w kwocie ok. 1280 zł. Ileż to już razy spotykaliśmy się z podobnymi przypadkami, a mimo to ciągle są ludzie naiwni i głusi na ostrzeżenia. Możemy jedynie znowu zaapelować - nie wpuszczajmy do domu osób, których uczciwość stoi pod dużym znakiem zapytania, nie pozwólmy się okradać.

Poniosła go wyobraźnia
    1 lutego w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrzeszowie zjawił się 15-latek chcący złożyć doniesienia, że ok. 12.00 padł ofiarą "wymuszenia rozbójniczego". Jak zapewniał, sprawcami byli dwaj nieznani mu mężczyźni. W toku wykonywanych czynności ustalono jednak, że całe zdarzenie zostało przez nieletniego wymyślone. KPP prowadzi postępowanie w sprawie tego fałszywego zawiadomienia.

Nietrzeźwi na drogach powiatu
29.01.Doruchów, ul. Ostrzeszowska, 40-letni J.M. kierujący ciągnikiem rolniczym marki Ursus, 0,89 miligrama/l
31.01.Kobyla Góra, 58-letni rowerzysta Cz.K., 1,01 miligrama/l
01.02. Ostrzeszów, ul. Rynek, 28-letni rowerzysta M.S., 1,34 miligrama/litr
03.02. Ostrzeszów, ul. Piastowska, 19-letni P.M. kierujący audi, 1,08 miligrama/litr
03.02. Ostrzeszów, ul. Piastowska, 19-letni kierujący audi P. M., 1,08 miligrama/l

Ł.Ś.© 2003 - 2017 Czas Ostrzeszowski ®