Czas Ostrzeszowski

  »  Strona główna


  »  Archiwalne numery
  »  Ogłoszenia drobne
  »  Reklama
  »  Prenumerata elektroniczna

statystyka

R    E    K    L    A    M    ANumer 6/2007 - Czas Ostrzeszowski - Regionalny Tygodnik Informacyjny
Szczęśliwy zwycięzca odebrał główną nagrodę

    W piątek w redakcji "Czasu Ostrzeszowskiego" pojawił się p. Kazimierz Hudzik, szczęściarz, który w naszym konkursie wylosował główną nagrodę - zestaw komputerowy z monitorem i drukarką. Mało tego, do rąk zwycięzcy powędrował także program antywirusowy, natomiast jego żona i synowa wylosowały karnety do studia "Figura".


    Pan Kazimierz już po losowaniu dowiedział się, że ktoś z jego rodziny wygrał główną nagrodę - z niecierpliwością czekał na wtorkowy numer, by dowiedzieć się kto. Jego rodzina dostarczyła do nas aż 3 pełne zestawy kartek, stąd te chwile zastanowienia.
    "Z wygranej najczęściej będzie korzystała synowa i zięć. Mamy już w domu, co prawda, komputery, ale starsze, więc ten na pewno się przyda. To już jest czwarta nagroda wygrana w konkursie "Czasu Ostrzeszowskiego", która wędruje do mojego domu - wcześniej były to: stolik pod telewizor, podkaszarka oraz wizyta u fryzjera." - mówi p. Kazimierz.
    Panu Kazimierzowi i jego rodzinie gratulujemy wygranej i ogromnego szczęścia oraz życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.

(red.)© 2003 - 2017 Czas Ostrzeszowski ®