Czas Ostrzeszowski

  »  Strona główna


  »  Archiwalne numery
  »  Ogłoszenia drobne
  »  Reklama
  »  Prenumerata elektroniczna

statystyka

R    E    K    L    A    M    ANumer 5/2007 - Czas Ostrzeszowski - Regionalny Tygodnik Informacyjny
997

Włamanie do piwnic
    22 stycznia, w godzinach nocnych, na os. Zamkowym w Ostrzeszowie nieznany sprawca, po przecięciu kłódek zabezpieczających drzwi wejściowe, wszedł do piwnic, skąd skradł: 3 wędki, wiertarkę udarową marki Bosh oraz 5 sztuk kluczy płaskich. Straty na szkodę osób prywatnych.

Skradł butle
    23 stycznia w Grabowie nieznany sprawca włamał się do sklepu z butlami gazowymi i skradł 12 butli wypełnionych propanem- butanem.

Środa pod znakiem kolizji
    24 stycznia na terenie powiatu ostrzeszowskiego doszło do kilku kolizji, których przyczyny, okoliczności i skutki były niemal identyczne. W każdym przypadku jeden z uczestniczących w zdarzeniu pojazdów z powodu prędkości niedostosowanej do warunków drogowych wpadał w poślizg i doprowadzał do zderzenia z innym. W Doruchowie na ul. Kępińskiej przytrafiło się to kierowcom opla vectry i żuka, w Ostrzeszowie na ul. Piastowskiej fiata 126p i forda escorta, w Ostrzeszowie przed jedną ze stacji benzynowych volkswagena polo i nissana pickup, zaś w Grabowie na skrzyżowaniu ulic Kolejowej i Klasztornej renault thalii i fiata tipo.

Kieszonkowiec w Polo-Markecie
    25 stycznia w Ostrzeszowie na ul. Piastowskiej w sklepie Polo - Market nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę 74 - letniego mężczyzny, dokonał kradzieży telefonu komórkowego LG oraz gotówki. Straty oszacowano na co najmniej 200zł. Dalsze czynności prowadzi KPP w Ostrzeszowie.

Po głębszym pod autobus
    25 stycznia w Szklarce Przyg. pod przejeżdżający tamtędy autobus marki Autosan nagle wtargnął pieszy. Kierowca nie był już w stanie skutecznie zahamować, doszło do potrącenia. Przeprowadzone po zdarzeniu badanie wykazało, że poszkodowany G.R. znajdował się pod wpływem alkoholu (1,26 mg/l). Mężczyznę z obrażeniami ciała przewieziono do szpitala w Ostrzeszowie.

Złodziej-informatyk
    26 stycznia w Ostrzeszowie na ul. Kwiatowj w godzinach nocnych nieznany sprawca włamał się do piwnicy jednego z domów i ukradł różnego rodzaju sprzęt komputerowy. Straty oszacowano wstępnie na ok. 10.000 zł. Śledztwo w toku.

Rabuś w polonezie
    28 stycznia w Ostrzeszowie na parkingu przy os. Piastów nieznany sprawca wybił szyby w tylnych drzwiach, otworzył zamki, po czym wszedł do poloneza i ukradł radioodtwarzacz kenwood. Straty wynoszą ok. 350 złotych.

Mandat za brawurę
    28 stycznia w Rogaszycach na trasie K - 11, kierujący skodą octavią na prostym odcinku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków, w wyniku czego zjechał na lewe pobocze, a następnie do rowu. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Nietrzeźwi na drogach powiatu
27.02.2007, Rogaszyce, 23-letni mężczyzna D.S. kierujący audi, 1,22 miligrama/litr

A.K.© 2003 - 2017 Czas Ostrzeszowski ®