Czas Ostrzeszowski

  »  Strona główna


  »  Archiwalne numery
  »  Ogłoszenia drobne
  »  Reklama
  »  Prenumerata elektroniczna

statystyka

R    E    K    L    A    M    ANumer 43/2006 - Czas Ostrzeszowski - Regionalny Tygodnik Informacyjny
Wyniki z Astry...

    Trochę nieszczęśliwie - w Astrze na rozpoczęcie turnieju czekało 19 brydżystów, co stanowi 9 i pół pary - niestety, nie udało się skompletować pełnych pięciu stołów, więc do turnieju przystąpiło tak jak w poprzednim tygodniu - par dziewięć. Grano 9 trzyrozdaniowych rund, a po podliczeniu wyników najwyższy procent "maxa" osiągnęły pary:

1. Barbara Boruta KBS Kolejarz II Wrocław 61.73 %
Jacek Zmarzły KBS Kolejarz II Wrocław
2. Maciej Pilecki Jelonki I Ostrzeszów 58.02 %
Patryk Pilecki Jelonki I Ostrzeszów
3. Tomasz Dorobek Progress II Ostrzeszów 56.79 %
Jerzy Ofierski Progress II Ostrzeszów

    Reszta wyników i historie par jak zwykle w Internecie pod adresem: http://jelonki.no-ip.info

    Czwartkowy turniej był już siódmym rozegranym w bieżącym sezonie. Warto zwrócić uwagę na rosnący udział par młodzieżowych w brydżowych spotkaniach. Młodzież osiąga coraz lepsze wyniki - na ostatnim turnieju, bracia Krystian i Remigiusz Kaźmierczakowie (grają w teamach Jelonki I i II) zajęli z wynikiem 53,09 procent czwarte miejsce.
    Przypominam, że trwa sezon ligowy: w ramach ligi okręgowej w poniedziałek (16 października) mecze rozegrały cztery drużyny: Progress II pokonał Klub Nauczyciela z Ostrowa 23:7, a Jelonki I przegrały spotkanie z Helvetią Wieruszów 11:19. Mecz drużyn: pleszewskiej i kaliskiej jest przełożony na najbliższą środę (25.10), a team z Konina w pierwszej kolejce pauzował. W poniedziałek (23.10) zagrają: Jelonki I - Progress II, Klub Nauczyciela Ostrów - Platan Pleszew oraz Kaliniec Kalisz - K.T.B Konin. Pauzuje Helvetia. Wyniki spotkań ligowych na bieżąco dostępne są w Internecie.
    Zapraszam na kolejny czwartkowy turniej - przypominam również, że wciąż można dołączyć do brydżowego kursu - półtoragodzinne cotygodniowe zajęcia rozpoczynają się o godzinie 16.30. Uwaga - z powodu obchodzonego w czwartek, w Astrze Halloween - zajęcia kursu i turniej odbędą się nie w klubie, a w klasach szkoły.

(MP)© 2003 - 2017 Czas Ostrzeszowski ®