Czas Ostrzeszowski

  » Czas Ostrzeszowski\2006 rok\Numer 38


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna





998

Iskra z pociągu
    11 września w miejscowości Kuźniki miał miejsce pożar suchej trawy na nasypie kolejowym. Przyczyną mogły być zablokowane hamulce w przejeżdżającym pociągu. Ogień gasiły 2 jednostki straży.

Nieostrożnie po paliwo
    13 września w Ostrzeszowie na al. Wojska Polskiego, kierowca ciężarowego volvo uderzył swoim pojazdem w słup oświetleniowy. Wyglądało na to, że podczas wjazdu na stację paliw kierowca nie zachował odpowiedniej ostrożności. Straty ok. 1.500zł.

Za blisko?
    13 września w Pisarzowicach, na drodze nr 449, doszło do wypadku opla corsy. Strażacy przypuszczają, że przyczyną mogło być niezachowanie bezpiecznej odległości w trakcie mijania się dwóch samochodów. Straty ok. 300zł.

Ogień na Kąpielowej
    13 września na ul. Kąpielowej w Ostrzeszowie paliła się sucha trawa na nieużytkach. Przyczyną było prawdopodobnie zaprószenie ognia.

Wypadek w Rogaszycach
    16 września w Rogaszycach doszło do wypadku z udziałem renault laguny. Jedna osoba została ranna - przewieziono ją do szpitala. Straty ok. 2.000zł.

    Dodatkowo w minionym tygodniu strażacy wyjeżdżali z jednostek 5 razy w celu usunięcia gniazd agresywnych owadów oraz 2 razy do nadłamanych konarów drzew (Przedborów i Pisarzowice).

Rob


1994 - 2007 © Borkow

zasostrzeszowski&r=ns.gif" tppabs="http://stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi?i=czasostrzeszowski&r=ns" width="1" height="1">