Czas Ostrzeszowski

  » Czas Ostrzeszowski\2006 rok\Numer 23


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

Kl "A" junior młodszy: Pogoń Trębaczów - "Zefka" Kobyla Góra 2:3 (1:2)

    Bramki: 30', 41' Damian Szymański, 37' z karnego - Łukasz Kaźmierczak
    "Zefka" grała w zestawieniu: N. Adamski, M. Feige, D. Lewandowski, O. Matławski, Ł. Kaźmierczak, P. Kulferst, P. Cwojdziński, Ł. Kozłowski, K. Kozłowski, D. Szymański, Ł. Woźny, od 55' M. Janiak oraz B. Żuberek, D. Galiński.


    Wśród zawodników "Zefki" po ostatnim gwizdku sędziego zapanowała radość. Zwycięstwo 3:2 w Trębaczowie to nic innego jak pierwsze miejsce w grupie. Zaczęło sie niezbyt pomyślnie: karny w 17' dla gospodarzy, co daje im prowadzenie. Ale w 30' dobrze usposobiony Szymański wyrównuje na 1:1. Gra się zaostrzyła, gospodarze raz po raz uciekają do fauli i po jednym z nich na Kozłowskim K. Z karnego celnie strzela Kaźmierczak. Bramka do szatni, gospodarze smutni kończą pierwsze 40'. Tuż po przerwie gospodarze tracą trzecia bramkę, strzelcem okazuje się Damian Szymański. Jeszcze w 50", 57', 68' i 70' zawodnicy "Zefki" mogli strzelić kolejne bramki, lecz bramkarza wyręczyły słupki i poprzeczki. Ostatnie 10' meczu przy silnym wietrze gospodarze w 76' zmniejszają rozmiary porażki, zdobywają bramkę na 2:3. Zwycięstwo juniorów i I miejsce w grupie oraz 40 pkt.
    Pogoń Trębaczów z 37 pkt na II miejscu, wśród zawodników panuje smutek z powodu utraty I miejsca. Chłopcy z Kobylej Góry zasłużyli na słowa uznania nie tylko za grę, ale również za zachowanie na boisku. Dumni mogą być ich rodzice, działacze klubu z p. prezesem St. Szudym na czele. Nie byłoby tego bez pomocy państwa Haliny i Zdzisława Poprawów, p. wójta J. Przygody oraz dobrej atmosfery w klubie.

Za wszystko w imieniu piłkarzy dziękuję - trener Józef Bury


1994 - 2007 © Borkow

owski&r=ns.gif" tppabs="http://stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi?i=czasostrzeszowski&r=ns" width="1" height="1">