Czas Ostrzeszowski

  » Czas Ostrzeszowski\2006 rok\Numer 15


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

998

Samochody w ogniu
    3 kwietnia na ul. Grzybowej w Ostrzeszowie, prawdopodobnie wskutek zwarcia instalacji elektrycznej w komorze silnika, zapalił się samochód dostawczy mercedes. Straty ok. 5.000zł.
    Z kolei 7 kwietnia na al. Wojska Polskiego (również Ostrzeszów) zapalił się seat. Ogień powstał przypuszczalnie od układu wydechowego. Straty ok. 500zł.

Dużo wody
    4 kwietnia w Olszynie wysoki stan wód gruntowych był przyczyną zalania piwnicy w budynku mieszkalnym. Z nagromadzoną w pomieszczeniu wodą zmagała się strażacka pompa pływająca.

Nowe mieszkania dla bocianów
    4 kwietnia strażacy udali się do miejscowości Jeziorki (gm. Kraszewice), aby przy użyciu podnośnika "zamontować" na dachu stodoły i drzewie 2 bocianie gniazda.

Palił się stóg
    8 kwietnia na Pustkowiu Południe miał miejsce pożar bali słomy ułożonych w stóg. Przypuszczalną przyczyną było zaprószenie ognia przez osoby imiennie nieustalone. Akcja gaśnicza trwała blisko 4 godz.

Boczne zderzenie w Bierzowie


    9 kwietnia ok. godz. 22.00 w Bierzowie doszło do bocznego zderzenia bmw i daewoo nubiry. Uszkodzone zostały boki obu pojazdów - straty oszacowano na ok. 80.000zł. Jednej osobie pomocy udzieliło pogotowie ratunkowe. Przypuszcza się, że przyczyną było zjechanie na przeciwległy pas ruchu przez kierowcę daewoo.

Rob


1994 - 2007 © Borkow

zasostrzeszowski&r=ns.gif" tppabs="http://stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi?i=czasostrzeszowski&r=ns" width="1" height="1">