Czas Ostrzeszowski

  » Czas Ostrzeszowski\2006 rok\Numer 15


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

Z Astry i nie tylko

  Rozpocznę naturalnie od wyników cyklicznego, czwartkowego turnieju w Astrze. W ubiegłym tygodniu zebrało się 12 par, co pozwoliło na rozegranie 11-tu trzyrozdaniowych rund. Turniej liczono na zapis maksymalny, a oto wyniki, po rozegraniu 33 rozdań:
  1. Tomasz Dorobek Progress II Ostrzeszów 61.52 %
   Jerzy Ofierski Progress II Ostrzeszów
  2. Barbara Boruta KBS Kolejarz II Wrocław 59.39 %
   Jacek Zmarzły KBS Kolejarz II Wrocław
  3. Marek Więcek Progress I Ostrzeszów 58.79 %
   Grzegorz Więcek Progress II Ostrzeszów
  Reszta wyników i historie par jak zwykle w Internecie pod adresem http://jelonki.no-ip.info
  Suma współczynników klasyfikacyjnych turnieju wynosiła 35 (prawie 3WK na parę) - zaprocentowało to tym, że punkty klasyfikacyjne (PKL) otrzymały 4 najlepsze pary. Troszkę nam jeszcze do poziomu turniejów w Kaliszu brakuje, ale będzie pewnie coraz lepiej - przybywa graczy, młodzi chcą się uczyć. O tym, że brydż traktują poważnie, świadczy choćby fakt, że szeregi PZBS zasiliło w ub. tygodniu kolejnych dwóch uczniów "szkółki".
  Informowałem w ub. tygodniu, że w dniach 8-9 kwietnia w Gołąbkach odbędą się Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Par. W imprezie stanowiącej wojewódzkie eliminacje do Mistrzowskiej Majówki, trzecie miejsce zajęła para: Janusz Kościelny (Progress Ostrzeszów) - Piotr Walczak (Sakura Kraków, ale tak naprawdę "kaliszak") - gratuluję. Prócz wspomnianej pary, na Mistrzowskiej Majówce (Warszawa 29.04-3.05) zagra jeszcze z naszych okolic Andrzej Aleksandrzak (w kategorii seniorów).
  Na zakończenie informacja dla grywających w Astrze: w najbliższy czwartek (13 kwietnia) turnieju NIE BĘDZIE. W jakimś stopniu ten brak zrekompensują pewnie rozgrywki KMP (10 kwietnia) - ich wyniki podam za tydzień. Ponadto przypominam, że w poniedziałek 24-tego, meczami w Astrze kończymy rozgrywki ligi okręgowej - czyli turnieju nie ma, ale pograć można, tym bardziej że uzależnionym lub leniwym pozostaje wciąż Internet!

(MP)


1994 - 2007 © Borkow

trzeszowski&r=ns.gif" tppabs="http://stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi?i=czasostrzeszowski&r=ns" width="1" height="1">