Czas Ostrzeszowski

  » Czas Ostrzeszowski\2006 rok\Numer 12


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

998

Niebezpieczny dym
    17 marca w Ostrzeszowie na ul. Grabowskiej doszło do zadymienia poddasza w budynku mieszkalnym. Strażacy przypuszczaj±, że przyczyn± było niskie ci¶nienie oraz zawirowania powietrza, które spowodowały, że dym z komina przedostał się do pomieszczeń.

¬le zabezpieczony ładunek
    17 marca w Grabowie strażacy zmagali się z zagrożeniem - rozsypanym piaskiem na drodze wojewódzkiej (na odcinku ok. 200m i szer. 2m). Przyczyn± był Ľle zabezpieczony ładunek podczas transportu. Niestety pojazdu nie udało się ustalić.

Pożar w kuchni
    18 marca, ok. godz. 21.20 w Grabowie na ul. M. D±browskiej doszło do pożaru kuchenki wraz z butl± w pomieszczeniu kuchennym budynku mieszkalnego. Okazało się, że przyczyn± nieszczę¶cia był pozostawiony na kuchence garnek. Straty ok. 5.000zł, uratowano mienie o wart. ok. 10.000zł.

Zwarcie w pandzie
    19 marca w Mikstacie na os. Bielany zapalił się fiat panda. Przyczyn± było prawdopodobnie zwarcie w instalacji elektrycznej pojazdu. Spaliła się komora silnika, deska rozdzielcza i drzwi. Auto podczas pożaru stało w garażu. Straty ok. 5.000zł, a uratowane mienie to wart. ok. 15.000zł.

ROB


1994 - 2007 © Borkow

ostrzeszowski&r=ns.gif" tppabs="http://stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi?i=czasostrzeszowski&r=ns" width="1" height="1">