Czas Ostrzeszowski

  » Czas Ostrzeszowski\2006 rok\Numer 04


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

997

Ciężarówka w rowie    18 stycznia w Rogaszycach kierujący ciężarowym mercedesem, przewożącym puste butle po gazie technicznym, nie dostosował prędkości do panujących warunków, w wyniku czego na łuku drogi pojazd wpadł w poślizg i przewrócił się do przydrożnego rowu. Skutki wypadku usuwano do późna. Droga była zamknięta do godz. 19.00.

Ukradła z głodu?
    16 stycznia na terenie jednego z pawilonów PSS "Społem" miała miejsce kradzież produktów spożywczych o łącznej wartości 23 zł. Sprawczynią okazała się niepełnoletnia dziewczyna.

Dawid i Goliat
    17 stycznia w Ostrzeszowie na al. Wojska Polskiego ciężarówka marki Man uderzyła w tył osobowego mercedesa.

Wjeżdżający uszkodził stojącego
    17 stycznia w Ostrzeszowie na ul. Gorgolewskiego wjeżdżający na parking ford transit uszkodził stojącego tam daewoo lanosa.

Nie ustąpił autobusowi
    18 stycznia w Grabowie n. Prosną na skrzyżowaniu ulic Kaliskiej, Wodnej i Młyńskiej ciężarówka marki Man nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu autobusowi ikarus, czego efektem stała się kolizja obu pojazdów.

Wymuszenie pierwszeństwa na Sikorskiego
    18 stycznia w Ostrzeszowie na ul. Sikorskiego włączająca się do ruchu skoda felicia nie ustąpiła pierwszeństwa fordowi mondeo, doprowadzając do kolizji tych samochodów. Sprawcę ukarano mandatem.

Potrącenie rowerzysty
    18 stycznia w Kobylej Górze doszło do potrącenia rowerzysty przez volkswagena golfa. Ofiara wypadku nie doznała na szczęście poważniejszych obrażeń. Toczą się czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Elektro-wandal
    W okresie od 1 grudnia do 19 stycznia w Grabowie n. Prosną nieustalony dotąd sprawca uszkodził drzwiczki oraz licznik energii elektrycznej w skrzynce złącza kablowego. Straty na szkodę Zakładu Energetycznego w Ostrowie Wlkp. wyniosły 700 zł.

Za szybko na śliskim
    19 stycznia w Kobylej Górze kierujący volkswagenem polo nie dostosował prędkości do panujących warunków, wskutek czego pojazd wpadł w poślizg i dachując, wjechał do rowu. Sprawcę i poszkodowanego w jednej osobie ukarano mandatem. Tego samego dnia z bardzo podobnych przyczyn doszło w Rogaszycach do kolizji mercedesa i skody octavii. Za winnego uznano kierowcę pierwszego z wymienionych pojazdów.

Dzień pod znakiem kolizji
    20 stycznia w miejscowości Zajączki kierujący samochodem marki kia nie dostosował prędkości do warunków drogowych, zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia swego pojazdu z prawidłowo jadącym iveco. Nie obyło się bez mandatu dla sprawcy. Bardzo podobne zdarzenie miało miejsce tego dnia w Torzeńcu. Sprawcą był fiat 126p, a poszkodowanym daewoo matiz.

Zderzyli się lusterkami
    20 stycznia w Komorowie na prostym odcinku drogi kierowcy opla i peugeota nie zachowali ostrożności podczas wymijania i doprowadzili do zderzenia pojazdów lusterkami. Obu ukarano mandatami.

Przodem w tył
    20 stycznia w Kobylej Górze na rynku ciężarowy mercedes nie zachował odpowiedniego odstępu od poprzedzającego go pojazdu i najechał na naczepę mana. Nie obyło się bez mandatu dla sprawcy.

Tyłem w przód
    21 stycznia w Rojowie cofająca kia uderzyła w przód stojącego za nią opla vectry. Sprawcę kolizji ukarano mandatem.

Poślizg na łuku
    21 stycznia na ul. Kościuszki podążający z kierunku Kobylej Góry opel corsa na łuku drogi wpadł w poślizg, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z oplem vectrą. Kierowca corsy doznał obrażeń ciała, a dodatkowo za swoją nieostrożność został ukarany mandatem.

Kolizja na rynku
    22 stycznia na ostrzeszowskim Rynku kierujący fiatem 126p stracił panowanie nad pojazdem, który wpadł w poślizg i uderzył w mercedesa. Sprawca ukarany został mandatem.

Nietrzeźwi na drogach powiatu
17.01. Palaty, ul. Klonowa, rowerzysta Bogusław I., 0,93 miligrama/l

Ł. Śmiatacz


1994 - 2007 © Borkow

"../stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi-i=czasostrzeszowski&r=ns.gif" tppabs="http://stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi?i=czasostrzeszowski&r=ns" width="1" height="1">