Czas Ostrzeszowski

  » Czas Ostrzeszowski\2006 rok\Numer 01


  »   Archiwalne numery
  »   Ogłoszenia drobne
  »   Reklama
  »   Prenumerata elektroniczna

W Bukownicy jak w Las Vegas!


Dekoracja wykonana przez pp. Zacharzewskich (sklep i dom w centrum Bukownicy) jest naprawdę imponująca. Warto przyjechać i zobaczyć, gdyż fotografia nie oddaje rzeczywistego obrazu.

    Jednym z elementów okresu Bożonarodzeniowego są dekoracje przed domami, w oknach, na ulicach. Takie świąteczne wystroje cieszą oko i radują duszę, robi się od nich cieplej na sercu. Taka wspaniałą oświetleniową dekorację zainstalowali państwo Zacharzewscy z Bukownicy. Feeria świateł, rozmaitość kształtów, barw naprawdę są zachwycające. Państwo Zacharzewscy od kilku już lat w ten sposób dekorują swój dom i całe obejście. Byli laureatami konkursu ogłaszanego przez Gminą Grabów. W tym roku konkursu takiego, niestety, nie będzie. Dlatego "Czas Ostrzeszowksi", chcąc docenić trud włożony w tego typu instalacje, postanowił choć w skromny sposób zastąpić konkurs gminny. Ogłaszamy konkurs powiatowy - dla tych z państwa, którzy w podobny (chodzi o rozmach, ilość dekoracji) ozdobili swoje domy. Na zgłoszenia czekamy do 6 stycznia, do godz. 13.00. W tym dniu po zmroku komisja uda się do osób, które zgłoszą swój udział w konkursie i dokona oceny. Oczywiście będą nagrody!


Również rodzice pp. Zacharzewskich pięknie ozdobili swój dom (wyjazd z Bukownicy na Grabów)

    Zgłoszeń prosimy dokonywać na piśmie (pocztą, mailem lub faksem) lub osobiście w red, "CzO". Prosimy podać dokładny adres, nazwisko oraz koniecznie numer telefonu.

js


1994 - 2007 © Borkow

wski&r=ns.gif" tppabs="http://stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi?i=czasostrzeszowski&r=ns" width="1" height="1">